RC MULTIKOPTERI > MULTIKOPTERI GENERALNO

Ukraden Hexakopter DJI F550 sa NAZOM !!!!

(1/6) > >>

nebeski:
Danas mi se desila neverovatna stvar. Isao sam zrenjaninskim putem a u gepeku mi je bila hexa. Na ravnici posle Lisičjeg jarka i PKB instituta pre nekog kanala sam skrenuo i stao (nisam mogao da odolim (zid)) da probam novo osvetljenje posto je vec pocelo pomalo da se smrkava. Baterije nisu bile pune posto sam ranije vec kratko leteo sa njom  :sljus.
Prva glupost koju sam napravio je da sam je digao na veliku visinu i leteo daleko od sebe.
U jednom trenutku mi se upalio Level 1 alarm za bateriju, kada sam to video počeo sam da je vraćam prema sebi, da ne bi sletela u pšenicu vraćao sam je putanjom pored puta a sa druge strane njive u odnosu na mene.
Ubrzo mi se upalio i LEVEL 2 alarm, nakon čega je hexa bez problema sama sletela na proširenje 2-3 metra od puta.
U trenutku sletanja ja sam se nalazio sa druge strane njive u odnosu na nju. Kada je sletela krenuo sam prema njoj.
U tom trenutku staje beli auto pored hexe iz koga neko izlazi osmotri je, UZIMA JE I STAVLJA U GEPEK !!!!  (:sok:) .
Moje dozivanje nije pomagalo, auto je otislo prema zrenjaninu. Auto je bilo velika bela limuzina.
Ja sam ostao šokiran i u neverici šta mi se upravo desilo. Materijalna vrednost je najmanje bitna u čitavoj priči, postupak je makar meni neshvatljiv.
Pošto ovakvih letelica nema puno a "sretnom" nalazaču će trebati pomoć iskusniih modelara da bi bilo šta sa njom uradio.
Molim sve članove foruma ukoliko budu imali informaciju o hexi da mi je jave, spreman sam nalazaču da dam i nagradu za vraćanje.
Tel: 064 8265202 Dusko

vlada.bgw:
Strasno !

Prijavi ti to policiji , ima dosta video nazdora usput , i bitno je da znas tacno vreme ...

todor:
Ne mogu da verujem, pa jos malo cemo i alarme instalirati na RC modele  :-\

vpilic:
Ja sam se sokirao a samo mogu zamisliti kako je tebi bilo.
Kazes prema Zrenjaninu.
Imam informaciju da pored moto skupa koji se odrzava 11-12-13.05 odrzava i takmicenje modelara 12.05 u Zrenjaninu.
Nemam kontakta sa modelarima iz Zrenjanina ali pozvacu sutra par njih koje imaju.
Jos jedna stvar iz licnog iskustva je da postoji dosta ljudi koji jos uvek nisu culi za ovaj forum tako da tvoju potragu za hexom moras prosiriti i na drugi vid media.
Bilo bi dobro ako imas da nam posaljes i slike hexe. Prijavi i policiji
Meni su se neki smejali kad vide nalepnicu ispod modela na kojoj pise:
Ako me nadje vrati me vlasniku i moj br. mob.....

Verujem da ces je naci i da ce se nalazac koji je nasao misleci da je izgubljena javiti.. Samo je pitanje vremena.

djbojan:
Ja nisam  :_D   a i auto mi je tamno plave boje  :mhm


Pazi mnogi me znaju da letim avionima i garant ce mi ponuditi ili bar pitati, ali zrenjanin ima preko 100.000 stanovnika i ko zna odakle je taj auto, sto nisi zaustavio prvi auto koji je naisao, samo da si istrcao na sred puta i stao bi, pa bar da stignes i vidis tablice.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version