RC MODELI HELIKOPTERA > PITANJA POČETNIKA O HELIKOPTERIMA

Kineski helikopteri - za i protiv!?

<< < (5/15) > >>

sova:
jako je lepo vrsiti inovacije na masinama al car ovoga nije vrsiti inprovizacije!
car ovog hobija je LETETI !!!
mnoge stvari sam pokusao improvizovarti od pravljanja konstrukcije do pravljanja kraka i na kraju kad izracunas koliko vremena provedes za stolom umesto na livadi shvatis da je mnogo jeftinije kupiti deo sa ebay-a nego ga praviti!
ima u  chari  napraviti ceo avion ili i da je tvoj jedinstven i da leti al vec napravljeno "praviti" da leti to je grota vremena koje mozes provesti na livadi!
sve ovo govorim iz iskustva jer mnogi kao sto sam i sam pokusavaju od nicega napraviti nesto sto je jako tesko!
ako pogedamo realno kod nas u srbiji piloti helikoptera oni koji extra lete nisu se zaj..ali sa inovacijama i preradjivali vec napravljano

Vaci:
Pa sad.... neki ljudi nemaju para da ulazu u toliko deliva, neki ljudi krpe to sto imaju jer skupljaju pare za nesto bolje, neki ljudi (kao ja) jednostavno uzivaju da isprobavaju stvari i na taj nacin se igraju i uce kroz igru, a neki samo lete i menjaju delove. Neko voli samo letacki aspekt ovog hobija, neko voli i tehnicki. Bitno je da ljudi uzivaju i da na kraju dana ispune svoju glad za znanjem ili letenjem ili oba, i budu srecni i zadovoljni. Tako da car ovog hobija je ono sto coveka privlaci u njemu, a to ne mora biti isto kod svakog. Ne moras biti najbolji da bi uzivao i bio srecan, bitno je da das sve od sebe... moja filozofija zivota.

zbabic:
"Ne moras biti najbolji da bi uzivao i bio srecan, bitno je da das sve od sebe... moja filozofija zivota"
Lepo receno! Apsolutno se slazem!

DrazaFFT:
Apsolutno si u pravu Vaci, jer hobi je hobi samo onda kad se u njemu uziva, kad se tako zaboravljaju svi problemi, ja radim puno razlicitih stvari u zivotu ali nista od toga ne mogu da smatram hobijem. 
Stvarno planiram da se posvetim ovome ali moracu da idem korak po korak i to jako sitnim koracima  :(

DrazaFFT:
planiram da ipak uzmem fp100
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__21316__Hobbyking_FP100_2_4Ghz_4CH_Micro_Helicopter_Mode_2_RTF_.html

koliko moze da izadje dostava i kakva iskustva imate sa ovim sajtom?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version