RC MODELI HELIKOPTERA > HELIKOPTERI - IGRAČKE

Repni rotor radi nekontrolisano

<< < (3/5) > >>

sasa:

--- Quote from: JLZ on March 25, 2014, 11:40:00 PM ---Oprosti mi. Ja sam mislio da je problem sa tim helikopterom...

--- End quote ---

Ma neeeeeeeeeee. problem je u tebi,a lepo sam te zamolio da preskocis moje postove.

Molim moderatore da izbrisu ceo topik,jer niko iz ovog nece nista pametno da nauci,sto je i svrha foruma,vec ce samo da se nacita budalastina.
A lepo sam postavio naslov da bi ljudi sa slicnim problemom mogli bla bla bla ..........................................

brumo:
Stvarno se izvinjavam sto sam tek sad skoro registrovao i samo imam 10 posta na ovome forumu pa ne bi ni trebalo da pisem dok nemam barem 1000 jer dotle sam neozbiljan i nemam veze pa samo onako iz dosade se javljam na postove! 4e
I stvarno ne razumem zasto otvaras topik ako neces ni da malo konkretnije objasnjavas o cemu se radi nego samo navalio da si napisao sta je problem pa niko nije sposoban da resi a ti posle drugog posta vec navalis sto te pitaju bezveze gluposti i sto te gledaju budalom,a niko ni nije spominjao nista slicno!A ako ocekujes de ce ti neko iz vece kategorije i iskusan ko jos nije ni video ovaj heli pomoci da resi tvoj problem onda gresis,a oni koji ih poseduju ili vec su imali pojma nemaju... ")
Barem da sacekas malo mozda ce neko napisati nesto sto bi ti pomogo naprimer nisi ni naveo sta se dogodilo  kad se prvi put javljao sa prvim rotorom pao nesto malo jace udario ili dali se vidi na pcb ploci da je ostecen,koji daljinski koristis njegov ili neki drugi pa mozda sa podesavanjima nije uredu,itd...
Zato treba pitati i odgovarati a ne odma navaliti na nekoga sto je iz BG-a sa sela ili od bilokud! (nene)
I samo da dodam nije mi bilo ni van pameti da ti nanesem dusevni bol ili slicno sto sam te pitao a nisam odmah resio tvoj slucaj! (:sok:)

sova:
???
 tema je obrtanje  helija oko svoje ose a ne ko je u pravu a ko nije!!!

Sale ima li stanica koju koristis za heli kanal na gyro nor-rev ako nema po meni je to glavni rotor (osovina proklizavanje pa nema pun broj obrtaja )

1.nista nisi dirao od proslog letenja
2.motor si probao - NIJE
3.elektroniku nisi dirao-NIJE
4.stanicu nisi podesavao -NIJE

po meni ostaje mehanika pretresi ti to

sova:
mada ne mora biti mehanika evo nadjoh na slicnim masinama slican problem

--- Quote from: Vaci on June 14, 2013, 09:44:48 AM ---Nekako sam iskopao na internetu zasto se javlja TBE kod mSRx. Ne sme da se ubaci ni jedan jedini trim na stanici, posebno rudder trim, inace pocinje da kruzi. Kazu da pise i u uputstvu da se ne koriste trimovi, koje ja naravno nisam ni procitao  :big smile Tako da znate sta je, sada stoji u mestu.

--- End quote ---

sasa:

--- Quote from: sova on March 26, 2014, 07:19:16 PM ---???
 

Sale ima li stanica koju koristis za heli kanal na gyro nor-rev ako nema po meni je to glavni rotor (osovina proklizavanje pa nema pun broj obrtaja )



--- End quote ---

Ova je stanica i nema nikakva podesavanja...http://www.rcfly4um.org/index.php/topic,10987.0.html
U svakom slucaju hvala,a pogledacu ovo drugo sto si predlozio  ()-()

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version