RC MODELI AVIONA - SUS > TRENAŽNI MODELI

Bespilotna letilica iz domaće radinosti...

(1/6) > >>

mirce:
Danas u novinama Politika:

http://www.politika.rs/rubrike/Drustvo/Bespilotna-letelica-iz-domace-radinosti.sr.html

Ko ne zna konstruktor iz Zemuna je moderator na ovom Forumu - Gile.
Šteta što se o ovome nije pisalo ranije...

gizmo:
 BIG (res)

SABURO:
Ovo je skromno opisano. Veliki pozdrav i  (res) celokupnom timu.


 (pijemo)

dusan.milenkovic:
Ideja je odlicna a izvedba ne sumnjam jos bolja. Nisam bas novinar ali jesam fotograf i bio sam na demonstraciji. Letilica je potpuno na nivou svetskih te klase, i odlicno ce posluziti u VS. Svaka cast graditeljima.

Vaci:
Epa, Gile svaka cast tebi i celom tvom timu! Ne poznajem te i ne znam ko si sta si i cime se bavis, ali ovo je jako lepo i za svaku pohvalu. Jeste da sam amater, pa moja pohvala mozda nema neku tezinu, ali moram da kazem koliko mi je drago kada vidim da neko u nasoj zemlji nesto napravi. I svi koji avion uporedjuju sa multirotorom, kao oba su dronovi, ne znam sta da kazem...

Igore svaka cast za VRHUNSKI hejt, bas si dobar u tome. Bas zbog takvih stvari sam i ja prekinuo temu o jednoj kompozitnoj jedrilici, ubrzo nakon pocetka pisanja. Ko sto kaze Mirce, zasto bih ja odvajao od svog i onako malo slobodnog vremena, pisao u 1 ili 2 sata nocu, odvajao od sna, i posle se nervirao. Samo zato sto neko misli da zna/moze bolje, ili samo zato sto jednostavno voli da podkopava.

Zato se ljudi sve vise udaljavaju, svako radi za sebe, gleda svoja posla i ne postuje previse ovde, bar ne nesto korisno. Podrzavam Mircetov predlog da svi moraju da unesu osnovne podatke na forum, i sadasnji i buduci clanovi.

Gile i ostali jos jednom  (res)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version