Author Topic: Segment karbonskog štapa za pecanje  (Read 6101 times)

Offline Vaci

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 824
Re: Segment karbonskog štapa za pecanje
« Reply #15 on: March 03, 2015, 08:06:26 PM »
Prdavnice sam obisao sve :) i svi znaju nekog ko moze to da ti nadje, jer u svim prodavnicama dolaze ti likovi sto popravljaju stapove. E sad, kakvi su to likovi, i mutni i cisti, svakakvih ima... Ne mogu ti reci konkretno ime, i ne znam sta ti znaci jer je ovde u Nisu. Kod jednog lika sam nasao segment od Wiskera za 300din, bas za moj prvi DLG. Vec kod drugog DLGa vidim ja da ne mogu da nadjem bas takav vise. I posle shvatim ajde sto ja nisam znao sta sam kupio prvi put, al sto taj nije znao sta mi je prodao :) Posle i on shvatio kad sam otisao ponovo, ali tih segmenata vise nije imao.

Pogledaj i oglase ljudi u tvom kraju, neko mozda prodaje neki stap polovan, ili slomljen, odes da pogledas... jbg moras da se snadjes, to ti je DIY  :mhm Kad mi se smucilo da cekam i da mi obecavaju, napravio sam kalup i celo telo odradio iz jednog dela. I to je za ljude :)

Offline igorpl

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 391
  • Joj što volem što sam PRIMITIVAN
Re: Segment karbonskog štapa za pecanje
« Reply #16 on: March 03, 2015, 08:16:15 PM »
Aha to je bila ta šema. Ok onda cro tržiše, brza pijaca, ilegala....
Znači kod nas je jednostavnije kupiti uranijum i heroin od na primer (WHISKER-a, metanola, suvog leda.....)
Šali se naravno. Moraću da odem do pančeva ili do recimo najlona u Novom Sadu pa da se vidi da li ima i gde može da se nađe.
A ako ništa kalup mi ne gine izgleda.
Joj što volem što sam PRIMITIVAN