RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > TRENAŽNI MODELI

Izrada prvog trener modela

(1/30) > >>

uros2002:
Pozdrav,

Evo spremam se za izradu prvog RC modela.

 (<--)FT Simple Soarer (<--)
Po planovima sa ovog linka.


Sledeci model  (<--)FT Simple Storch (<--)
Po planovima sa ovog linka.


Potrebna mi je pomoc oko setupa za oba modela, ako moze neko da mi predlozi nesto sa

http://shop.malaivanca.com/
www.rcsrbija.rs/

Pribavio sam neke materijale za izradu.

* Izoflog 5mm
* karton penu 3mm
Evo nekoliko slika
IZOFLOR 5mm


Karton pena 3mm



Ako moze neko da poruci za mene sa ovih sajtova.
Neznam da li ovo odgovara za moj model.

* www.banggood.com/XXD-2212-1400KV-MotorHW30A-ESCK-power-P0090-ServoPropeller-p-975576.html
* www.banggood.com/EMAX-XA2212-820KV-980KV1400KV-Motor-With-Simonk-20A-ESC-p-974648.html
* www.banggood.com/XXD-2212-MotorZTW-AL30A-Brushless-ESCPropellers-KV1400-KV2200-p-971190.htmlDa li je neko porucivao sa ovog sajta i kakva su mu iskustva.
Da li valjaju ovi motori i ESC.
Molim vas za misljenje.

Pozdrav i hvala unapred

alzo:
Ja na mom imam 2212-13 1000 kv, prop je 10x5 i polece sa malo preko pola gasa a leteo je dobro i sa 9x5
Ovo ti je dobar link sa bazom motora i testom raznih propela ,koliko vuce ampera i kolika je iskoriscenost snage motora.
http://www.flybrushless.com/motor/view/206
I mene interesuje kako radi porucivanje sa ovog sajta....pozz

marko.jovanovic:
Poručivanje sa tih kineski sajtova kao što je taj ili aliexpress funkcioniše tako što prethodno morate imai neku internet karticu ili kreditnu tipa master kard..... Nakon toga se registrujete i poručite i platite karticom. Preko good-a nisam naručivao ali preko aliexpress-a jesam i sve je stizalo u nekim razumnim rokovima tipa 3-4 nedelje. Nekada i za nešto kraće. Kod ovih sajtova ne funkcioniše paypal.
Dobra kupovna vam je i na ebay-u ali treba pecati gde vam je kina zemlja kupovine jer malo malo EU i USA prodavci ne šalju u Srbiju.
Takođe tu je i Hobby king ali tu treba gledati težine i cene poštarine koja je kod kineza za Srbiju uglavnom džaba ili košta tipa 2-3 dolara

uros2002:

--- Quote from: marko.jovanovic on June 09, 2015, 11:57:30 PM ---.......... Nekada i za nešto kraće. Kod ovih sajtova ne funkcioniše paypal.......

--- End quote ---

Preko ovog sajta ima placanje PAYPAL

Ok, sto se tice kupovine sa stranih sajtova znam kako ide i koje kartice idu.
U mojoj banci nemaju kartice koje mogu da placaju preko interneta.

Pitao sam da li je neko porucivao sa ovog sajta www.banggood.com i da li neko moze da poruci za mene (normalno ja mu platim odmah i on mi posalje kada stigne ili upise moju adresu za stizanje posiljke).

I ja sam porucivao preko prijatelja sa Aliexpresa i jos nekih sajtova. Sve mi je skoro stizalo nesto je bilo i vraceno nazad radi nasih propisa i zakona.

Ali nije to bilo pitanje, o ovom ima gde da se vodi rasprava i razmena iskustava.

Pitanje je bilo dali neki od ponudjena tri setupa odgovara za moje potrebe (modeli koji su prilozeni za pravljenje).

Hvala u svakom slucaju. (<--)

marko.jovanovic:
Stvarno sad sam video da bangood ima paypal, ranije ga nije bilo koliko se sećam.
Što se tiče kartica i plaćanja nema šanse da tvoja banka nema karticu za plaćanje tj mastercard, visa......
Izuzev ako nisi u Somaliji.... Ako ima paypal onda lepo otvoriš nalog na pal-u, povežeš ga sa svojom karticom za bankomat i plaćaš bez problema.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version