RC MODELI JEDRILICA > ELEKTRO JEDRILICE

ASW28

<< < (2/19) > >>

pnedic:

--- Quote from: stevapn on September 14, 2015, 07:33:35 PM ---Prelepa jedrilica. Cane je ima i video sam je kako leti. Svaka čast na izboru.

--- End quote ---

Pa upravo sam je odabrao zbog toga sto je i meni jako lepa. Ima kvalitetnijih jedrilica od nje ali mi ova bas "zapala za oko"

marko.jovanovic:
Pa pazi dva puta su vraćali jedrilicu zbog nepostojeće fakture. I oba puta su svesni šta su uradili, izvinjavaju se i bla bla bla. Više ništa iz EU skladišta jer su neozbiljni eventualno samo preko Vlade i Adama.
Kod kineza mi je stizalo sve za manje od mesec dana nekad bude i nedelje i pol dana.
A ovi iz EU su lenji da proceduru sprovedu kada je Srbija u pitanju. Znam da je već o tome pričano, znam da smo malo tržište ali brate mušterija je mušterija pa ako ne možeš da ispoštuješ mušteriju onda se nemoj ni baviti tim poslom.... Svejedno još jednom srećno i da se naletiš sa njom

drjack:
Trenutno je na stanju kod  HK u EU skladistu pa koga zanima neka pozuri.
Cena kada se ulogujete je oko 105 EUR. 

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=56811

drjack:
ASW 28 u akciji, nedavno.....

Proba jedrenja. Sam na livadi nigde nikog  ...

Dan izuzetan ,skoro bez vetra osim termike, kumulusi na sve strane ali i pored toga  nije bilo baš lako pronaći stub koji dovoljno diže jedrilicu od 1300g . Srećom lokalni orlovi  su bili blizu  da pokažu put.
Orao za 1 krug  popne 15m . ASW 28 jedan krug  1m. Max visina do koje sam išao možda 70-100m.
Nije loše za prvi put, 36 min skoro bez motora sa dva kratka dodavanja gasa.
Baterija je 4S 1300 mAh,  posle ovog leta je bila na 3,95 volti po celiji.
Fora je upravljanje jedrilicom sa minimalnim otklonima palice i što lepšim i pravilnijim krugovima.
Uostalom kao i na pravoj. Iako ovo nije jedrilica za neka velika jedrenja, uživancija je velika.
Vredi svaku paru od onih 105 EUR. na evropskom HK.
Da je ovakvih dana više...










 
Ova mala tačkica gore desno je orao....

pnedic:
Dragance,

nisi uspesno slike "popeo" u etar !
I ja sam juce razmisljao da dodjem na tu tajnu livadu ali mi se ucinilo da niti je za letenje a kamoli za jedrenje. Doduse ja sam razmisljao posle posla da odem.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version