RC MULTIKOPTERI > OPREMA ZA MULTIKOPTERE

emax rs2205s konačno

<< < (5/8) > >>

Asterix:
Sto je sigurno sigurno je, treba sacekati dok ne stignu na banggood, evo sa cime bi mogli da uparimo motore http://www.banggood.com/4X-Emax-Lightning_S-35A-ESC-BLHeli_S-Lipo-2S-6S-Supports-Multishot-Oneshot42-Oneshot125-p-1090211.html?rmmds=search

marko.jovanovic:
Ne brine mene da će se nešto odvrnuti to znam i sam nego mi je ono prosto jednostavnije i lakše.
U varijantama cw i ccw maticu možeš i rukom zavrnuti jer je kontra sila uvek pri radu zateže.
A i nekako sam navikao....
A što se tiče bangood-a i alija ili ti alibabe nema to veze gde će se pojaviti i na kom sajtu valjda znate da su to samo sajtovi za prodaju a ne sajtovi zvaničnih distributera.
I aliexpress ima nekoga ko prodaje original kobra motore preko njih....

Cw1X:
Dammit 19$. Malo too much

marko.jovanovic:
Malo jeste ali to je sad takva situacija dok su navadili sve da ih uzmu, jer je propaganda krenula ohoh ranije.
Treba malo sačekati kontam da će posle nove godine ili oko praznika moći da se nađu dosta povoljnije.
Takođe ako se bojite kopija sačekajte Hobby king da ih počne prodavati jer i oni imaju dill sa emax-om.
A nešto sam razmišljao kako bi bilo kupiti te motore i staviti na njih keramičke ležajeve...
To bi bilo ohohhoh.
Jeste da bi set ležaja koštao kao i motori ali bi se okretali ko na koliko lakše...

lazar89nis:
nece mnogo cena ni kasnije da padne. tako je bilo i sa rs2205 obicnim. kad su izasli 20$ sad su 16$

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version