RAZNO > AUTO / BRODO MODELI
Carfoil
nenad98:
Nešto razmišljam pošto obožavam mat boju,da uradim na masci autica mat foliju. (:sok:) kako bi se to pokazalo na auticu? Ima li neko nekakva iskustva da je slučajno radio to? Uzeo bih mat hrom crvenu i mat hrom zelenu,evo i sajta sa kojeg bih poručio folije ,hvala svima ()-()
http://www.autofolija.rs/katalog?node=3
Decky:
Dobra ideja!
Obavezno postavi slike kad uradiš. Ja nemam iskustva ali će verovatno trebati fen da bi ispeglao foliju
misha:
koristio sam auto foluju za Thunderbolt-a (belu pa sam na ploteru radio stampu) ali mors znati da se sve krivine
i nepravilne povrsine dobijanju tako sto se folija skuplja temperaturoom (kao sto je Deki napisao fenom)
tako da to mozes da uradis samo ako ti je maska metalna inace ces je istopiti.
Ovo je moje misljenje, a najbolje je pitati Belju iz Kraljeva jer on se time bavi.
nenad98:
Maska mi je ona standard pvc od čega je vec,hvala pitaću ga da vidim njegovo iskustvo. Ako moze neki kontakt sa tim čovekom ?
dusan.milenkovic:
Lexan ili polikarbonat (ista stvar, razliciti nazivi). Termoformira se pa nije bas najotporniji na temperaturu.... vruci fen lako moze da je upropasti. Sa druge strane to ce da se grebe i unistava. Jedan od razloga sto se maske farbaju iznutra a ne spolja.
Navigation
[0] Message Index
[#] Next page
Go to full version