RC MODELI JEDRILICA > ELEKTRO JEDRILICE

Minima 250

<< < (6/6)

dejan_ts:
Pa zato i kosta 1000e ,nije stiropor

drjack:
Ovo je zaista zahtevan posao, koji traži vremena i  živaca  pre svega. Znam koliko je vremena trebalo samo za izradu krila sa ovakvim profilom, a gde su kalupi trupa a sada i kompletnog repa. Rep je posebna priča. Komanda visine je uvucena u sam vertikalac, leva i desna polovina horizontalca su  spojeni malom cevkom i dodatnom vodjicom koje takodje prolaze kroz vertikalac, pa je horizontalac  ceo pokretan bez elevatora. (vidi se na gornjim slikama) kao npr. na Alpini  od Graupnera.  Dakle ima dosta novih detalja.
Poklonu se u zube ne gleda ali ovo je stvarno više nego vredan poklon . (<--) (<--)

dejan_ts:
Zna Pera kako da iznenadi coveka ,a sto se same izgradnje tice u to sam od januara u toku i oko toga sta i kako da se napravi

Sve je u kalupima i sve se to treba napraviti i uklopiti ali to razni modelari ne shvataju koliko tu petljanja ima i samntok izrade

stevapn:
Deki, druze moj. Modelar koji ne shvata je nekad je popravljao analogne foto aparate, uklopne satove, rucne satove, kaset dekove... Pre neki dan je sam sredio mehanizam ogledala na Sony A500 DSLRu, tako da...
 

dejan_ts:
 ")

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version