ELEKTRONIKA > BATERIJE i PUNJAČI

DVA PUNJAČA LIPO NEISPRAVNA ZA DELOVE

<< < (2/3) > >>

Stanko BG:
Ljudi, hvala vam svima na podršci i ljudskoj brizi koju ste mi ukazalil. Nema potrebe baviti se takvim ljudima. Bitno je da znamo da treba oči i na dupetu da imamo kada kupujemo nešto ovde, u našim krajevima. Nisu svi dobronamerni. Ovo, čak, nažalost, nije samo jedno ime - ima dosta takvih koji bi došli do mog kontejnera probrljali po njima, našli delove koje bacih i ponovo prodavali - Prežo, mnogo si me nasmejao.

Idemo dalje. Bitno je da je naša ljubav za vazduhoplovstvo veća od izazova i neprilika kroz koje svi, u to sam siguran, prolazimo.

 (<--)  :big smile

firebird:
   Neeeee......pa zasto u kontejner kad' meni trebaju ti ventilatori, uticnice za bananice i hladnjak za jedan projekat... :sljus

Sad mi dodje da obilazim cigane po buvljaku (sto iskreno i radim kad stignem) i trazim ih.

Mogao si da ponudis na poklon, tako kako jesu, sigurno ima kolega koji vide makar jedan koristan deo.

dejan_ts:
Ovakmim gestovima pojedinih kolega ako je u opste kolega modelar treba uvek objaviti na forumu kako bi ostale kolege imale uvid sa kim saradjuju

Po ovome ja ipak mislim da lik koji je to prodao nije modelar vec samo djeparos i obican prevarant ,znao je taj sta je uradio pa je samo ispisao sto je negde procitao da se to samo tek tako ugasi ,buze budale

Ali mislim da se treba imenovati pod punim imenom i prezimenom i naravno nikneimom da bi znali koga da zaobilazimo sto se tice nabavke bilo kakvih komponenti

sasa:

--- Quote from: dejan_ts on January 15, 2021, 08:30:18 PM ---

Ali mislim da se treba imenovati pod punim imenom i prezimenom i naravno nikneimom da bi znali koga da zaobilazimo sto se tice nabavke bilo kakvih komponenti

--- End quote ---

SLAZEM SE

firebird:
Pogledajte malo stranicu sa oglasima, vidi se od koga je kupljeno

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version