Author Topic: Savski nasip - po paklenoj vrucini i  (Read 5755 times)

Offline fenix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1010
  • JUST FLY
    • www.rc-helivideo.com
Re: Savski nasip - po paklenoj vrucini i
« Reply #15 on: May 28, 2009, 07:54:34 PM »

Au,j... ga kazu desava se  mmmm ma nema toga ko ga nije olovadio evo bas citam u tvom topiku o tome.Nema mjesta sekiraciji elapor je elapor a kad se olivadi i tebi i modelu ce buduci letovi biti neuporedivo bolji.Kako sam ja EG pro skrkao vjerovatno si citao ovdje o tome http://rcfly4um.org/index.php?topic=1609.0 vjerovatno tvoj model nije u gorem izdanju ,to se sve  izpegla i glider leti li leti ...puno srece i uspjesnih letova i kao sto tibeteagle kaze pravo pa gore... (<--)
« Last Edit: May 28, 2009, 07:57:50 PM by fenix »
The sky is the limit.

www.rc-helivideo.com

Offline shelle

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 186
Re: Savski nasip - po paklenoj vrucini i
« Reply #16 on: May 28, 2009, 10:37:40 PM »

Au,j... ga kazu desava se  mmmm ma nema toga ko ga nije olovadio evo bas citam u tvom topiku o tome.Nema mjesta sekiraciji elapor je elapor a kad se olivadi i tebi i modelu ce buduci letovi biti neuporedivo bolji.Kako sam ja EG pro skrkao vjerovatno si citao ovdje o tome http://rcfly4um.org/index.php?topic=1609.0 vjerovatno tvoj model nije u gorem izdanju ,to se sve  izpegla i glider leti li leti ...puno srece i uspjesnih letova i kao sto tibeteagle kaze pravo pa gore... (<--)


pravo pa gore  hhahahhaha, ta je super, mnogo mi se svidja  :)aplauz   Citao sam tvoj post, jeste ti bio u gorem stanju, a ponovo si ga sastavio i on opet cepa nebo. Mada ovo nije meni bio prvi mdel koji sam spucao ...: ja mislim da je to bilo u Januaru, nasao sam se sa Nikolom a peglao sam simulator nesto manje od mesec dana. I decko dize neki model i pita me hocu li da probam  i ja budaletina reko aj daj....ma let nije trajao 10 sekundi. Zabo sam ga sa ful gasom u zemlju...ma jao...i sad se najezim.... Ali koliko sam bezao od elapora u pocetku toliko mu sada skidam kapu. Stvarno je mocna stvar!!