Author Topic: PIPER-CHEROKEE  (Read 10055 times)

Offline sasa

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1696
Re: PIPER-CHEROKEE
« Reply #15 on: June 08, 2011, 08:17:09 PM »
Vec duze vreme nisam u srbiji,mada mi to i nije neko opravdanje sto nisam postavio ni jedan snimak,a jos uz to sam model prodao.
Otisao je u Kragujevac kod Marka-hardaz ,i ovom prilikom mu zelim da se lepo naleti sa njime a i ne sumnjam u to, jer model je kao akrobatski,malte ne moze sve da izvede.
Evo nekog snimka,ali nije bas nesto,posto je sa privezak kamericom pa se cak u jednom momentu i odlepila od cicak trake i okrenula nazad...ustvari videcete
Snimak je iz novembra prosle godine sa jednog skupa u Trtsteniku.



« Last Edit: June 08, 2011, 08:20:40 PM by sasa »
BOLJE JE DA PLACES STO NISI NA NEBU NEGO DA PLACES STO NISI NA ZEMLJI

PRE NEGO STO PUSTIS JEZIK , PROVERI DA LI SI UKLJUCIO MOZAK

Offline Savke89

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 103
Re: PIPER-CHEROKEE
« Reply #16 on: June 08, 2011, 10:52:23 PM »
E pa to je razlog,vec sam dobijo opis leta za letilicu i to dobar opis.A posto si i ti postavio ovaj snimak,dobro je i to,mada sam ocekivao snimak sa zemle.sto znaci da i ja svoj trebam sklopiti.

Offline djgorandj

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 184
  • www.rcavioni.com
Re: PIPER-CHEROKEE
« Reply #17 on: June 09, 2011, 11:34:54 AM »
Ovao nesto bi trebalo da bude sledeci projekat. Mozda i veci razpon krila ali je problem sletanje, nema piste samo jezero.radice plovci

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Re: PIPER-CHEROKEE
« Reply #18 on: July 19, 2011, 12:17:12 AM »
Ako nemate nista protiv da se prikljucim raspravama o Cherokee .... Leteo sam ga 2 godine sa punim zadovoljstvom, sa motorom EVO 0.46 7.5 ccm
Avion leti za sve pare (samo 100 Eura ARF), sve pase od ALFE... Motor je bio lepo razradjen, urlao i obrtao se ko lud a avion smo jednom merili GPS nabio je oko 160 km/h.... Imao je i tvrdja sletanja, ne padove, i vrlo je otporan prednji tocak neko je to pomenuo kao muguci problem..
Mene je jedino mrzelo da seckam i lepim kabinu i kapotaz pa sam to preskocio... Na njemu sam cak i obucavao svog mladjeg kolegu i na kraju mu ga posklonio, nadam se da ce se i on i ti naleeti sa tim divnim , jeftinim i malo zahtevnim avionom... Pred davanje u poklon stavio sam mu EVO rezonator i 30% nitro gorivo, kida..... mislim da je podigao brxinu bar 20% ++++ ZVuk predivan, ispustan lep dim iz rezonatora, prima gas fenomenalno...
Sad tu istu kombinaciju EVO.046 + EVO rezonator letim na MUSTANG-u PTS 1400mm i RAPTORU, takodje fenomenalno...
poz Zajko
RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Re: PIPER-CHEROKEE
« Reply #19 on: July 19, 2011, 12:19:39 AM »
Imam plovke za size 0.40-0.60 aviona !!!!
RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Re: PIPER-CHEROKEE
« Reply #20 on: July 27, 2011, 12:09:21 PM »
RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior