RC MODELI HELIKOPTERA > ELEKTRO HELIKOPTERI

Trex 450 razmatranja pre kupovine i ponesto o delovima i cenama ....

<< < (9/12) > >>

Xardaz_abc:
sto se stanice tice gotov problem naso sam za 140e JR XP6102 6-Ch sa velikim display-om xD

jrlotpi:
ja imam tu stanicu i prezadovoljan sam ,moras voditi samo racuna da antenu kod helija sa aluminijumskim telom postavis tako da se ne oslanja preterano na telo ,imao sam problem,kao da se ugasi prijemnik na heliju i tako cas upali cas ugasi dok nisam antenu skroz odvojio od helija i problem je nestao.
Stanica je odlicna pri kupovini novih prijemnika trebas uzimati scan prijemnike mislim da je oznaka R790 JR  SPCM ,Mislim da je odnos cena  i sta pruza odlican izbor.

Xardaz_abc:
narucicu CopterX SE kit koji nema aluminijumsko telo tako da valjda necu imati tih problema ... a sto se tice prijemnika covek rece da mi salje R700 ali pitacu sutra da li ima R790 pa da doplatim jos malo uzgred mislis li da je cena od 140e dobra za ovu stanicu ?

jrlotpi:
taj r700 dobijas uz stanicu fabricki,ali za drugu Ticu naruci odmah i r790 jer je za ubuduce to neka preporuka za tu stanicu.
Dobar si izbor napravio bices zadovoljan sigurno.

Da li je dobra za taj novac (imas kod Zajka novu za tu kintu) pretpostavljam da si od njega kupio ,imam oko 7 modela  sve letim sa njom i prezadovoljan sam lepo drzi i fabricka baterija imas graficko stelovanje parametara itd ,skoro identican setap kao DX 7 2.4mgh . U pravo vreme si resio da kupis kada je popust na snazi.

to je poklonjena cena mozda i ja pazarim jos jednu jer imam 10 kom R790 tako da ako mi rikne imam rezervu.
antenu mozes da koristis i kao sredstvo za rasteravanje

Xardaz_abc:
da preko zajka sam pazario stanica je nova medjutim nema JR kutiju da pa cu dobiti r770 za 140e xD

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version