RC MODELI HELIKOPTERA > ELEKTRO HELIKOPTERI

Trex 450 razmatranja pre kupovine i ponesto o delovima i cenama ....

<< < (2/12) > >>

Xardaz_abc:
da li mi se onda isplati da uzmem falcon 3D (200e)

Glavni rotor: 630mm
Repni rotor: 152mm
Težina: 530g
Dužina: 670mm
Baterija: LI-PO 11.1v, 1300mah
R/C System: EFLY-100C
6ch,
http://www.hobbyland.rs/Falcon3d.html

pa onda polako da upgradujem delove ?

robi:
Ma ne falcon  !!!
za trexa imaš dijelova gdje hočeš i kompatibilni su sa copterx-om...a on je još jeftiniji od trexa !
što se tiče gyra ...ma preskoči ove jeftilene. razmisli o spartanu 760,eventualno futaba 501 !!!

Davor:
Pozdrav,
Ja bih rekao da svakako preskocis modele koji su kopije brendiranih modela.Svakao da su jeftiniji,ali ako imas zelju da se u buducnosti malo ozbiljnije bavis helikopterima "niska cena" ce doci do izrazaja.Znas kako se kaze "ko ne plati na mostu platice na cupriji".Pod ovim iskljucivo mislim na kvalitet elektronike,kasnije nadogradnje na koju ces svakako potrositi dodatni novac...Nemoj pogresno da shvatis,nemam nista protiv niskobudzetnih helija ali vremenom ces napredovati i uciti i vrlo brzo ces shvatiti da ti treba drugi heli jer gorepomenuti nece moci da ispune vecinu tvojih zahteva.Pitanje je na tebi sta zelis od helija?Ako ce ti biti dovoljno da letis najosnovnije stvari i to da ti bude zadovoljavajuci nivo letenja onda je tvoj izbor o.k. ali ako si u razmisljanju da ucis komplikovaniji 3D stil svakako ces morati da razmisljas o necem boljem.Tim pre sto sada moze za relativno malu svotu novca da se sklopi neki heli poput Trex 450,Mini Titana,Gaui Hurricane...cak i Trex 250 je dobro resenje.Sigurno da ce kostati malo vise nego ovi koje ti hoces ali moje misljenje je da ce se isplatiti.A i po pitanju stanice mislim da bi trebao da kupis stanicu nezavisno od helija jer ces je kasnije u buducnosti moci koristiti za druge letelice (helikopteri,avioni,jedrilice),sta vec budes fly-ao,a i daje ti gomilu drugih opcija podesavanja koje stanica iz RTF kompleta nema.
Opet se vracamo na ono sta ti zelis od helija.
Ovo gore je samo moje misljenje tako da je izbor na tebi.
Srecno u svakom slucaju.

Xardaz_abc:

--- Quote from: Xardaz_abc on March 23, 2010, 01:40:46 PM ---vidim da svi narucujete sa Hobbyland-a, do sad sta god mi je trebalo narucivao sam preko e-baya, mada mislim da cu sto se helija tice da predjem na HL.com za koliko vremena otprilike stizu delovi nakon narucivanja i da ..kada kupujem preko hobbyland-a u step-u 3 koju opciju birate za    Customs Declaration 10% 20%.... ???

--- End quote ---
izvinjavam se na greshci navodio sam hobby land umesto hobby king :S

Xardaz_abc:
U pravu ste narucicu dobru stanicu ako mozete preporucite mi neki model sto se kaze da bude zadovoljavajuci...i naruci cu body kit pa delove polako na tenane taman dok se istreniram u FMS-u xD
a recite mi jos za narucivanje preko sajta hobbyking.com za koliko stize na kucnu adresu ? i koju opciju za carinu odabirete na 10% ili vise ?? hvala (res)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version