RC MODELI AVIONA - SUS > AKROBATSKI MODELI

Kyosho spree sport-centar tezista

<< < (2/3) > >>

An-2 colt:
Zasto u user`s manual-u za spree sporta i za glow varijantu i za elektro stoji centar tezista 60-65mm, a mereno od stajnog trapa a ne od napadne ivice krila?

An-2 colt:
 potreban mi je odgovor, zna li iko?!

Gabor:

--- Quote from: An-2 colt on March 31, 2011, 09:37:19 AM --- potreban mi je odgovor, zna li iko?!

--- End quote ---

Tu imaš sliku : http://rcfly4um.org/index.php?topic=391.msg38388#new , a mogu i da izmerim kad stignem kući

An-2 colt:
Ajde izmeri ako nije problem ne bi da rizikujem.Pozz

miša2002:

--- Quote from: An-2 colt on March 30, 2011, 12:17:22 PM ---Zasto u user`s manual-u za spree sporta i za glow varijantu i za elektro stoji centar tezista 60-65mm, a mereno od stajnog trapa a ne od napadne ivice krila?

--- End quote ---

Crtež je žešći. Pogledaj kotne linije i videćeš da je sve pomereno, a napadna ivica krila otsečena !?
n3mke koliko se seća ti reče 54-56mm od napadne ivice, a kinezi pišu 60-65mm ? Ako pomeriš kotu u centar oznake CG gde pada početak ?
Izmeri širinu krila, podeli sa tri i vidi koja se uklapa u prvu trećinu (od napadne ivice)
A možeš i ovako: izmeri i obeleži n3mke mere. pa od njih ka trapu...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version