Author Topic: Druzenje na keju  (Read 2445 times)

Offline batans

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 355
Druzenje na keju
« on: April 08, 2011, 12:25:26 AM »
                  Danas, cetvrtak, 7.6.2011. u poseti mi je bio Coka. Obradovao sam se naravno poseti i posle brzinskog ispijanja kafe a i procene da je na Ceneju verovatno jak vetar izasli smo na "moju" livadicu. To je 60-tak metara iza moje zgrade na keju, glavnom novosadskom setalistu. Kada Ameri snimaju odozgo onda to izgleda ovako:



                  Postavljanje baterija i Align 500 je odmah spreman za let.



                  Prostor za letenje je dosta skroman, ima nesto setaca i radoznalaca ali kako oni ne znaju o cemu se radi pa zbog toga nemaju ni straha moze se slobodno leteti.



                  Align 500 je sjajno podesen, Coka je izmamljivao aplauze posmatraca ali sem toga nema to nekog uticaja na okolinu.



                  A sada dolazi prava stvar. Livadicu je namah prekrio belicasto-sivi dim. Mnogi posmatraci su po prvi put osetili miris sagorelog sintetickog ulja i odmah izgubili zelju da to dalje posmatraju, utisase se i ptice a komaraca mislim ovde biti nece. Slusam netremice hoce li neko reci "kad udjemo u Evropu ovo nece moci" ali nista. Nas dvojica naravno uzivamo.



                  Ne verujte slikama, samo lici da isto letimo



                  Moj Ornith je stigao dovde


 
                 A Cokina 500-tka, vranjanci bi rekli, zna'e se, Zare igra.

                                                            U smiraj dana sa novosadskog keja Coka i Bata.


Offline coka

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 940
  • cuvaj brzinu, ona te nosi...
Re: Druzenje na keju
« Reply #1 on: April 09, 2011, 02:10:16 AM »
 Bato hvala na gostoprimstvu.
 Sto se mene tice, savrsen dan U Novome Sadu.

Offline englez

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 467
  • Mowing the grass
Re: Druzenje na keju
« Reply #2 on: April 09, 2011, 08:27:04 PM »
Ti si Hrabro covek.   :)aplauz

zasto ne zovis meni?   mmmm
signatures are silly, read some, See what I mean?