AERIAL PHOTGRAPHY > FOTOGRAFIJE i VIDEO SNIMCI

Palić sa visine

<< < (2/6) > >>

Lazo:
Lukavo uradjeno, nema sta.

Pozdrav

tibeteagle:
Hvala Saša, saxpg!  ::)
Da baÅ¡ tako kako si konstatovao, originalni video snimci su mnogo bolji i kompresija za Youtube sve pokvari.  :(
Poz.

zgrujic:
Jedna ideja za kamermana:

Neko je na ovom forumu pitao, cini mi se fenix: kako da vidim sta slikam fotoaparatom? Zdravko je dao jednostavno resenje: gotovo svi fotoaparati imaju video izlaz koji se moze preko video linka gledati sa zemlje. Nadam se da ce ovo nekom otvoriti oci i smanjiti broj neuspelih fotografija
 :rock

fenix:
Odlican video a jos bolje fotke.Samo aparati sa stabilizacijom slike su idealni za AP.Jos jednom svaka cast  :superman:

tibeteagle:
Zgrujicu,
hvala na savetu. Razmišljam i o tome. Pa dok toga ne bude nišanim sa modelo.
Nije teško, jer kamera gleda baš gde i nos modela, napred. Pošto je ovo kategorija panorama snimanja, snimam u krug polako, da se što više vidi u 360 stepeni.

Fenix, vatrena ptico, Hvala!
Drago mi je, pogotovo što već imaš iskustva sa AP snimanjem.
Stabilizator slike da, ali nije svemoćan. Konstruisan je za amaterske kamere, tako da stabilizuje manje poktrete ruku, a ni slučajno vibracije nastale na trupu modela a ni konstantno pomeranje.  :(

Danas je bilo lepo i mirno vreme. Iskoristio sam i napravio sam nove snimke u poslepodnevnom suncu.
Priroda lepo menja svoju boju. Pre neki dan je bilo više zelene boje, pa kako jesen odmiče, boje su sve šarenije.
Oblaci se lepo ogledaju u mirnoj vodi.
Na moje malo krstaranje nebom, reagovala je brojna patrola galebova, oko stotinu. Kružili su iznad malog aerodroma i dali mi na znanje da je nedo njihovo.
Evo nekojiko bolje uspelih slika. Galebove sam slikao sa zemlje ( sl 4.).
Sada ne bih o modelu, jer je prvi primerak u fazi ispitivanja. Drugi će biti bolji  ;)

                                
                              

Poz.


Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version