AERIAL PHOTGRAPHY > FOTOGRAFIJE i VIDEO SNIMCI

New OKTO Maiden flight u Maloj Ivanci !

<< < (2/10) > >>

nebeski:
Posto njih nema da se jave evo ja ću da ih pohvalim, ovu zverku su majstor Krema i majstor Neša sami sklapali i podešavali. Koliko znam Wookong-M kontroler ima u sebi logiku za stabilizaciju i kontrolu kamera maunt-a i nije potrebna neka dodatna pločica.
Takođe taj dan kada su napravljeni ovi snimci, uspešno je testirana i "GoHome" komanda kada se letelica sa daljine veće od 1km od mesta poletanja uspešno sama vratila i sama sletela.  :)aplauz


--- Quote from: dandi on April 04, 2012, 10:10:15 AM ---Cinestar8 sa wookong-om, odlicna sprava... Kupljen kao RTF ili sami sklapali? Koji plocu koristite za stabilizaciju i kontrolu kamera mounta?

--- End quote ---

dandi:
Koliko ja znam (moguce da gresim) Wookong ima u sebi stabilizaciju i kontrolu kamere ali samo za 2axis, a oni na letelici koliko vidim imaju 3axis mount, kao i poseban transmiter, sto znaci da bi trebalo da imaju i posebnu plocu

marko:
Ajde Kremo reci nesto torima .... ili cu ja?

M. (pijemo)

darko:

--- Quote from: nebeski on April 05, 2012, 10:17:50 AM ---Posto njih nema da se jave evo ja ću da ih pohvalim, ovu zverku su majstor Krema i majstor Neša sami sklapali i podešavali. Koliko znam Wookong-M kontroler ima u sebi logiku za stabilizaciju i kontrolu kamera maunt-a i nije potrebna neka dodatna pločica.
Takođe taj dan kada su napravljeni ovi snimci, uspešno je testirana i "GoHome" komanda kada se letelica sa daljine veće od 1km od mesta poletanja uspešno sama vratila i sama sletela.  :)aplauz


--- Quote from: dandi on April 04, 2012, 10:10:15 AM ---Cinestar8 sa wookong-om, odlicna sprava... Kupljen kao RTF ili sami sklapali? Koji plocu koristite za stabilizaciju i kontrolu kamera mounta?

--- End quote ---

--- End quote ---
Znate li vi kolika je to udaljenost 1 kilometar i da li je iko letio model na udaljenosti vecoj od 150 metara a da to nije bilo fpv ?
Na ovim snimcima vidim da im je frka pustiti model malo dalje od sebe sto je i razumljivo jer se radi o dosta novaca ulozenih u okto !
Citajuci na forumima wookong je veoma slab kada se radi o vecim i tezim modelima jer trza puno pri kompenziranju a nema mogucnost finog podesavanja parametara kao MK , interesuju me iskustva iz prve ruke kod prisustva vjetra ( govorim o video snimku ).
Svi koji se bave snimanjem, imalo ozbiljnim odustali su od wookonga ali ima jedna dobra stvar a to je njihov novi nosac kamere koji ce rijesiti te probleme trzanja, jedino sto mu je cijena bas paprena !
Inace okto izgleda odlicno !

kremic:
http://www.kopterworx.com/Accesories-Cinemastar/CS-Mount-3-axis-with-landing-gear


http://www.quadrocopter.us/ready-to-fly/

Picloc-3X Gimbal stabilization           http://www.kopterworx.com/assembly

Wookong slab? hmmm....

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version