RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > TRENAŽNI MODELI

Slow Flyer - Slow Stick for AP

<< < (3/4) > >>

fenix:
Sa drugim modelima se ne bih usudo letjeti i snimati ali sa ovim stapic Bobijem je veoma lako, ima adrenalina nije da nema. lolSto se tice krila bice novih naravno masina je tu (work) oblakoderi stiropora i stirodura takodje,  :jaki: volje ne hvali.U ovoj fabrici sam vidio sistem proizvodnje ovih oblakodera stiropora i rezanje na mjeru sa velikim CNC masinama... (:sok:)

           
                       
       
 
 
       

tibeteagle:
Za ovu mašinu se može reći VRH. I stiropola ima do vrha hale  lol
Iskoristi mogućnost rezanja što više. Mada je bolje kada imaš svoju skarabudđiju sekača.
Poz.

fenix:
Sto se tice nosaca aparata njega sam uradio od plastificiranog lima.Na njemu sam mogao postaviti takodje servoe da bi se mogao pokretati dok je u vazduhu ali na ovome nosacu nisam htio nista komplikovati i otezavati pa je jednostavne konstrukcije.Ovaj nosac aparata sam namijenio i za mAgPia pa je moze se slobodno reci univerzalan.Posto je kod mAgPi-a veci stajni trap nosac se moze podesiti na dva tri nivoa nize.Veoma jednostavno se moze promijeniti nagjb aparata u obe strane tako da se i sa ovim nosacem moze slikati iz razlicitih uglova.Zbog toga sto je trup cetvrtast veoma lako se pricvrscuje i ima stabilan polozaj,dok je to sa okruglim trupovima dosta kompikovanije pricvrstiti.Nosac se postavlja sa gornje strane trupa i pricvrsti se sa jednim srafom  M4 i sigurnosnom maticom  (fiu)

     


leonardofibonacci:
Koliko su vam naplatili rezanje, ako nije tajna?

fenix:
Posto su prijateljski odnosi u pitanju nije se klepalo po usima ali se casti za  (pijanoo) mada to nije skupo i ko naplacuje.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version