Evo jedne malo sporije panorame grada Subotice i Palićkog jezera
Snimano u oktobru prošle godine, pušteno danas :)
https://youtu.be/kSrhuIwbG7w
Ju što lepo, ju što divno, pa šta još svašta ne govore!
Svaka čast, blagodarim (ja ko Subatčanin).
Hvala ! Na žalost trn u oku, mi je ostala ne snimljena Sinagoga.
Od Jevrejske opštine u Subotici smo dobili saglasnost, da je možemo snimiti, ali žena koja je upravnik Sinagoge nam je uporno pravila problem
i skrenuta nam je pažnja da je ona problematična i da je zaobiđemo, ali nisam hteo da se raspravljam i ulazim u dubinu problema, tako da ... :'(
Lep grad i lep snimak! Svaka cast!