Author Topic: NEDELJA 26.08.12 TV B92 ... Welcome !  (Read 11138 times)

Offline r-xx

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 744
Re: NEDELJA 26.08.12 TV B92 ... Welcome !
« Reply #15 on: August 28, 2012, 12:58:03 AM »
ja nisam pojma imao, inace bih poneo neki heli..

ispade da ja vozim avione      (fiu)

u povratku mi je crkla pumpa za benzin i moj lepi pravi bagi ostade u nekoj garazhi na avali, a maistor me doveze kutji..    :hehe

bilo je lepo druzhenje, bez obzira na kamere, vozali smo ko je koliko umeo, zna se ko je najbolji, lepo je gledati i uchiti..    (pijemo)


                                                     (<--) (<--)       (<--) (<--)      (<--) (<--)       (<--)

Offline marko

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 950
Re: NEDELJA 26.08.12 TV B92 ... Welcome !
« Reply #16 on: August 28, 2012, 10:53:56 AM »
Pratio sam te u retrovizoru, ali odjednom si Zubo nestao, cale kaze:eno drugar ti ode u stetu  (fiu)

Bilo stete, ali tek sada vidim druge vrste. (___)

Buba je to moj bato, opravice se, nego sto ne dade neki znak da te doslepamo do kuce?

M. (pijemo)
WARNING:intentional straight and level flight prohibited!

Offline zajo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 918
Re: NEDELJA 26.08.12 TV B92 ... Welcome !
« Reply #17 on: August 28, 2012, 11:06:50 AM »
 lol
Every model airplane starts in a box and end in a bag :) Ido Segev

Offline marko

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 950
Re: NEDELJA 26.08.12 TV B92 ... Welcome !
« Reply #18 on: August 28, 2012, 11:17:21 AM »
A kakve su mi cvike torima, a? lol

Prave pilotske, sada samo u njima letim.

Nego, nesto mi se sva masa spustila tu negde oko, stomaka, cccc bas me kamera pravi debelim.  (___)

M. (pijemo)

P.S. Torima, daj samo pojasni malo fotku da i drugi skapiraju foru  ;namig
« Last Edit: August 28, 2012, 12:02:39 PM by marko »
WARNING:intentional straight and level flight prohibited!

Offline norrin radd

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 167
    • FlyingCam
Re: NEDELJA 26.08.12 TV B92 ... Welcome !
« Reply #19 on: August 28, 2012, 02:04:27 PM »
Ne nerviraj se zubo, vidis po slikama da i ja letim samo okta...ispade da je heli dizala u vazduh samo Jelena...  :big smile

A za kvar bagija sam ja kriv...nisam hteo da snimim auspuh... a lepo si me molio...
« Last Edit: August 28, 2012, 02:13:45 PM by norrin radd »

Offline r-xx

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 744
Re: NEDELJA 26.08.12 TV B92 ... Welcome !
« Reply #20 on: August 28, 2012, 08:55:38 PM »
Stade mi mashina ispred radionice nekog buba fanatika Cokinog drugara, kad je otvorio garazhu, otpade mi vilica od odl-tajmera
kabrioleta, budzenih motora.. svakako bih morao da ga teram u radionicu, shlepovanje na duge staze je malo rizichno, odveze me  maistor kutji posle svoim kolima..

Da nije tako, uzeo bih shlep sluzhbu, nije kraj sveta, jednom mi je riknuo auto na zlatiboru pa sam prezhiveo, ovo su kratke relacije i nisam hteo nikog da cimam..

Nego da se dogovorimo ko tje kod Mitjitjke u studio, da mu se kezasto smeje sa onim charapastim ustima      :_D
josh se nije udala...


                                            (pijemo) (pijemo) (pijemo)

Offline r-xx

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 744
Re: NEDELJA 26.08.12 TV B92 ... Welcome !
« Reply #21 on: August 29, 2012, 07:36:59 AM »
Ali protji pored svog druga u kvaru, ko pored zgazhene machke na putu...    (pijemo)

nisam poneo krov, oluja i kisha se sprema, shuma levo shuma desno, pacijent gastarbajter me cheka u firmi jer ujutru putuje..

osetjao sam se ko onaj discovery ultimate survivor lik, sho jede buba shvabe zhive pune vitamina

a da ostavim auto, ujutru bi nashao samo shasiju i to pokislu..      :hehe              :_D :_D :_D

Offline chupko

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 642
Re: NEDELJA 26.08.12 TV B92 ... Welcome !
« Reply #22 on: August 29, 2012, 01:23:26 PM »
E cika Zubo moras preci na elektro varijantu.Ti sus motori su nepouzdani.Znaci prvi bagi na elektro pogon pa kod Macicke. (work) Kad smo kod Macicke ja ovom veselom drustvu na celu za Zajkom,predlazem da ide ekipa koja je letela tog dana.

Maksimalna opustenost i zajebancija da nas neshvate mnogo ozbiljno.Jer mi smo za njih frikovi u prevodu ludaci.U stvari mi jesmo ludaci samo treba to malo da sakrijemo.

Nemojte da vas zbune ove dve cice,posebno Macicka.Mislim da se ne zaljubite pa da vas navedu na sprud i odlutate u neke druge teme.Kad zagusti vi zovite Mikija da vas brani.On ima carobni napitak za Macicku.Ako iznesu neku klopu nemojte se ustrucavati.Pojedite sve sa stola.

Znaci moj predlog da idu Zajko,Marko torima i Zuba sa bilo cijim kolima,samo ne Zubinim bagijem.Zuba da ponese heli koga je zaboravio na snimanje pa moze i u studiu da leti.

Zubo dobar ti bagi,mnogo lep.Do jaja ste se zezali svaka cast. (<--)

Offline r-xx

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 744
Re: NEDELJA 26.08.12 TV B92 ... Welcome !
« Reply #23 on: August 29, 2012, 08:53:14 PM »
Chupko kad ti kupish vesh mashinu na glou ili benzin, onda tju i ja da prebacim bageta na struju     (pijemo)

sve se kvari pa i struja..    (fiu)

uuuh Mitjitjka, i da joj dahtjemo u fatzu i hasamo Mikijeve seljachke specijalitete, bash bi bilo ql..         :_D :_D

Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: NEDELJA 26.08.12 TV B92 ... Welcome !
« Reply #24 on: August 30, 2012, 07:56:51 PM »
Batali zubo djigljavo je to za tebe, tebi treba 2 takve u kompletu ;)

Bas mi zao sto sam se grcio u grckoj i propustio priliku da 'izidjem' na televizor :)

Offline r-xx

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 744
Re: NEDELJA 26.08.12 TV B92 ... Welcome !
« Reply #25 on: August 30, 2012, 09:39:27 PM »
al tv-cupi, ima tu neshto      :o
ima sitnu platitzu
mora batzim bez ponudu u fazonu tri glave da te chika licne..     :hehe

al netje mene zlotjak da vodi    :_D

Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: NEDELJA 26.08.12 TV B92 ... Welcome !
« Reply #26 on: August 30, 2012, 10:04:38 PM »
Hahahahahah posle tvog gostovanja ostala bi samo TV ekipa crne hronike da snima  lol ...doktor frankestein i SM tretman oktokopetrom i  vabilicom za patke  :_D :hehe (yay)

Offline r-xx

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 744
Re: NEDELJA 26.08.12 TV B92 ... Welcome !
« Reply #27 on: September 01, 2012, 09:21:09 AM »

Sinu Brutu puca te ljubomora aaa..        :hehe



                                                 (<--) (<--)      (<--)                                                            (pijemo)

Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: NEDELJA 26.08.12 TV B92 ... Welcome !
« Reply #28 on: September 01, 2012, 12:51:13 PM »
 :mhm

 mmmm ") (___) (work) (yay)