Author Topic: Izlozba maketara u Cacku  (Read 3578 times)

Offline grebic

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 585
Izlozba maketara u Cacku
« on: September 19, 2012, 09:23:52 PM »
Danas sam na radiu cuo da je otvorena izlozba maketa u Domu kulture i mogu vam reci prijatno se iznenadio. Mislio sam da je neka fora jer nisam ni znao da u mom gradu imam nekih ozbiljnijih maketara. Kad ono medjutim... Cak i maketarski klub Spiner iz Kraljeva je izlozio svoje makete, za koji nisam ni znao da postoji. Do duse skromna postavka, ali... Makete koje sam imao prilike da vidim su me odusevile. Cak sam se salio sa ljudima koju su izlagali da su polamodelari jer dosta modela koje su izlozili nisu pravili od gotovih kitova vec su radjeni *od nule*. Ima i Revel maketa i nekih za mene nepoznatih proizvodjaca, ali to me nije nesto preterano int. Najvise mije privukao paznju Orao u razmeri 1:16 koji je radio moj sugradjanin, koji se inace bavi i modelima raketa. Evo par slicica



















Kada sam se predstavio i rekao da se bavim modelarstvom, ljudi su me iznenadjeno pitali Gde sam bio do sada?! Na to pitanje nisam imao odgovor. Elem...posle jako prijatnog razgovora, zamolili su me da donesem svoje modele da izlozim, da pozovem jos nekog ko je voljan da to isto ucini pa ako ima neko zainteresovan neka mi se javi na pm. Ja nemam neke reprezentativne modele, pa bih zamolio nekog ko ima vremena da dodje do Cacka sa par modela, bilo bi lepo da se ovako nesto podpomogne. Izlozba traje do subote do 10 uvece, pa mislim da bi subota najvise odgovarala, ako neko hoce da se pojavimo. Modeli bi bili ogradjeni tako da ne brinete o radoznalim prsticima. Nema ni prasine, jer je izlozba u holu. Izlozba jer otvorena od 18 do 22. Ako ima zainteresovanih mozemo da organizujemo neko letenje u Preljini pa posle na izlozbu. Uglavnom javite se
Pozdrav