Author Topic: Спортски аеродром "13. мај" 23. 09. 2012.  (Read 4160 times)

Offline Anakin

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 541
Спортски аеродром "13. мај" 23. 09. 2012.
« on: September 22, 2012, 08:46:29 PM »
Mislim da je ovako najbezbolnije sto se tice teme.

Ako ima neka dobra dusa koja sutra dolazi na Livadu da ima repni tocak od 20 ili 30 mm, a da mu ne treba, bio bih mu vrlo zahvalan da ga ponese na zajam pa cu da mu vratim kad zavrsimo letenje. U RcSrbiji je ponovo rok slanja od 4 dana nakon porudzbine omanuo a ne bih da drljam Elizabeti trap.

Hvala unapred.
And this, ladies and gentlemen, is the very first Fokker airplane built in the world. The Dutch call it the mother Fokker.
— Custodian at the Aviodome aviation museum, Schiphol airport Amsterdam.

An old pilot is one who can remember when flying was dangerous and sex was safe.

Offline presko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1543
Re: Спортски аеродром "13. мај" 23. 09. 2012.
« Reply #1 on: September 23, 2012, 07:50:44 PM »
Леп јесењи дан, дан после Великог скупа у Суботици.

Скуп у Суботици је очигледно утицао да се овде, данас, окупимо у мањем броју. Једини који је данас дошао, а био је јуче на скуп је Никола. Мало нам је пренео утиске, а што смо и имали прилике да видимо на Форуму. Одприлике: “Mађари са великим моделима, Мирче са малим моделима и остали са моделчићима”.























]







На крају је дошао и Драган и испробао своју флоту.








Offline miša2002

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1201
Re: Спортски аеродром "13. мај" 23. 09. 2012.
« Reply #2 on: September 23, 2012, 11:18:22 PM »
Kvaltet video snimka je mnogo lošiji od originala , a i nije ceo - samo kraći pregled.
#FFCC00

Offline Anakin

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 541
Re: Спортски аеродром "13. мај" 23. 09. 2012.
« Reply #3 on: September 24, 2012, 08:46:21 AM »
Juce na livadi drugarstvo na delu. Presko mi je doneo repni tocak. Sava mi je prethodno poslao granicnik za isti ali sam ga ja zaboravio kod kuce. Zato sam upotrebio termobuzir koji mi je doneo Nikola. Posto je rupica na tocku bila mala i jedva se tocak navlacio na osovinu Brano mi je dao neki srafcigercic da prosirim istu. Posto je prethodni put termobuzir spao resili smo da ga malo ulepimo superlepkom koji mi je pozajmio Tihi. Ovde im se svima jos jednom zahvaljujem.

Hvala drugari.  (pijemo)
And this, ladies and gentlemen, is the very first Fokker airplane built in the world. The Dutch call it the mother Fokker.
— Custodian at the Aviodome aviation museum, Schiphol airport Amsterdam.

An old pilot is one who can remember when flying was dangerous and sex was safe.

Offline presko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1543
Re: Спортски аеродром "13. мај" 23. 09. 2012.
« Reply #4 on: September 24, 2012, 09:13:53 AM »
Браво за Мишу!

Offline Anakin

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 541
Re: Спортски аеродром "13. мај" 23. 09. 2012.
« Reply #5 on: September 24, 2012, 09:32:13 AM »
Jos da dodam da mi je juce bio prvi put od kada teram Elizabetu da sam otisao kuci sa aerodroma a da mi se nije desio nikakav sitan peh kakvi su mi se prethodno desavali. Otpao navoj sa filtera za gorivo, puklo crevo, otpao tocak itd. Zato se Nikoli odvalio nosac za baterije, Presku pobegao rezervoar do firewalla, Brano odjednom nije mogao da upali motor koji je pola sata pre toga savrseno radio, Misin Piper opet na poletanju otisao preko nosa i slomio elisu, Coki iz onog čunka na Migu izletelo nesto u letu sto je rezultiralo vecim vristanjem motora i slabijom vucom a Tihi je na drugom sletanju ikada sleteo malo jace i iskrivio prednji trap... ") Nadam se da posle ovoga nece ljudi poceti da me izbegavaju na livadi.  :sljus
And this, ladies and gentlemen, is the very first Fokker airplane built in the world. The Dutch call it the mother Fokker.
— Custodian at the Aviodome aviation museum, Schiphol airport Amsterdam.

An old pilot is one who can remember when flying was dangerous and sex was safe.

Offline mirce

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3320
Re: Спортски аеродром "13. мај" 23. 09. 2012.
« Reply #6 on: September 24, 2012, 10:05:55 AM »
He, he...

Ovo me podseti na onaj vis kad je Hasa budi se iz kome, a Fata pored njega.
Kaže Hasa:
- Bolan Fato jel se sjećaš kad sam ono otvorio firmu, koja je posle propala, ti si bila tada uz mene...
- Sjećam se Haso - veli Fata...
- A, jel se sjećaš kad sam slupao kola i tada si bila uz mene...
- Ta sjećam se, sjećam se...
- A kad sam ono imao nesreću pa završio u bolnici, opet si ti jedina bila uz mene...
- Jest' vala, jedina... - kaže Fata...
- Nešto razmišljam - veli Hasa - da ti meni nisi baksuz...

Čestitam na uspešnim letovima...

Pozdrav

Mirče

Offline Anakin

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 541
Re: Спортски аеродром "13. мај" 23. 09. 2012.
« Reply #7 on: September 24, 2012, 11:43:34 AM »
Hvala, Mirce.
And this, ladies and gentlemen, is the very first Fokker airplane built in the world. The Dutch call it the mother Fokker.
— Custodian at the Aviodome aviation museum, Schiphol airport Amsterdam.

An old pilot is one who can remember when flying was dangerous and sex was safe.

Offline miša2002

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1201
Re: Спортски аеродром "13. мај" 23. 09. 2012.
« Reply #8 on: September 24, 2012, 12:06:42 PM »
Znači, Fata napravi pčvjz :sljus
#FFCC00