Author Topic: P: kako smestiti KK2 kontroler na Q450  (Read 3402 times)

Offline askic

  • Newbie
  • *
  • Posts: 31
    • ENTER Subotica
P: kako smestiti KK2 kontroler na Q450
« on: January 04, 2013, 08:10:28 PM »
Da li neko ima iskustva sa Q450 ramom,  kako na njega smestiti KK2 flight controler?
Pokušao sam izbušiti rupe na gornjoj ploči u koje bih umetnuo plastične odstojnike, ali donji šarafi udaraju direktno na noge rama.
Da li će biti dovoljno da odstojnike zalepim lepkom ili plastikom (bez donjih matica), ili možda može KK2 pločica da se smesti direktno na ploču, lepljenjem (silikon ili plastika) ili možda nekom trakom???
Ja sam ga sastavio nekako, nisam izdržao, samo da vidim da li se sve okreće  ;namig  a sad bih ga polako doveo u red, učvrstio sve na svoje mesto, pa da počnem sa podešavanjima kontrolera, stanice.... na proleće ima da poleti ko ptica  (<--)

Offline cakra

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 269
Re: P: kako smestiti KK2 kontroler na Q450
« Reply #1 on: January 05, 2013, 02:43:36 PM »
Na sraf je najbolje i to sa onim bas za te namene...
http://www.kopterworx.com/Screw-/-Bolts/Vibration-dampener-M3x15

...ali kao sto to uvek biva-uvek nesto smeta... ;)
Kao kompromis, odes u prodavnicu autodelova, pa kupus obostrano lepljivi sundjer traku, za lepljenje
lajsni automobila...pa ga sa tom trakom prilepis za ram, samo vodi racuna da bude horizontalan u odnosu na ram...
Ili napravi neku medjuplocu-koju ces zasrafiti na ram i na kontroler...
Ova varijanta  sa trakom je dobra zbog dampiranja kontrolera i izolovanja vibracija...ali mi je nekako fuser nacin ;)al sluzi svrsi... :)

Sklapaj to i na livadu... (<--)