Author Topic: pomoć oko phoenix 3.0  (Read 11197 times)

Offline donkihote

  • Newbie
  • *
  • Posts: 33
Re: pomoć oko phoenix 3.0
« Reply #30 on: January 16, 2013, 07:21:30 PM »
evo i ja da se najzad pohvalim da mi je phoenix proradio,ovim putem se zahvaljujem još jednom zajku i pedji,koga inače i ne znam i ko mi je preko team viewer-a namestio program da radi,pa na ovoj verziji ne ulazim kao administrator nego samo obično,sve u svemu čovek je za čas posla namestio,i sad radi  (yay)
još jednom hvala svima na dobronamernim savetima,e sad još samo da naučim da letim heli pa uzdravlje svima  ()-()

Offline mrburns

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 121
Re: pomoć oko phoenix 3.0
« Reply #31 on: January 16, 2013, 08:01:02 PM »
reci nam samo, da li gas kada dodajes, ide postepeno ili samo odjednom pun gas? Ja i dalje ne znam u cemu je problem kod mene, a i jos kod nekoga..Ja koristim usb bas za feniksa na spektrumu dx6i a probao sam i na stanici simulatoru, i isti problem imam...  ")

Offline donkihote

  • Newbie
  • *
  • Posts: 33
Re: pomoć oko phoenix 3.0
« Reply #32 on: January 16, 2013, 09:26:04 PM »
pa učim se na Blade 350 3d u intermediat modu tu gas ide postepeno,od donjeg položaja palice pa pojačava kako pomeram sve na gore to jest napred,valjda se zove linearno,nek me ispravi neko ako sam pogrešio,u advansed modu ide gas od sredine položaja palice,ako povučeš prema sebi daješ negativan pitch,ali moje umeće je još na svetlosnih godina od takvih egzibicija.. (fiu)