Author Topic: P O M O C  (Read 3850 times)

Offline iva.nat

  • Newbie
  • *
  • Posts: 29
P O M O C
« on: January 27, 2013, 07:50:05 PM »
Moze li neko da mi skrati muke, vreme....? Imam Graupner mx 12 i kablove i cd kao komplet za simulator. To isto imam kao deo kompleta u heliju LAMA V4. Pokusao sam da pokrenem simulator ali ne ide.  Koji su  koraci da mogu da koristi simulator? U oba slucaja :)aplauz :sljus?
Hvala

Offline pnedic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1161
Re: P O M O C
« Reply #1 on: January 28, 2013, 10:42:48 AM »
Ne vidim da si napomenuo koji simulator je u pitanju ?

Offline mkrle

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 141
Re: P O M O C
« Reply #2 on: January 28, 2013, 12:11:33 PM »
Da, koji je simulator u pitanju...?
...
Ja sam našao na netu odličnu verziju Real Flight tj. 3 u 1 3.5, 4.5 i 5.6 torrent fajl sa krakovima ... radi odlično i sa stanicom i sa običnim džojpadom za fudbal... mada je to kontrola užas...  Ima uz sebe dongle simulator preko koga pokrećeš program i šteluješ stanicu, čita skoro sve ...
POz

Offline pnedic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1161
Re: P O M O C
« Reply #3 on: January 28, 2013, 07:14:29 PM »
Da, koji je simulator u pitanju...?
...
Ja sam našao na netu odličnu verziju Real Flight tj. 3 u 1 3.5, 4.5 i 5.6 torrent fajl sa krakovima ... radi odlično i sa stanicom i sa običnim džojpadom za fudbal... mada je to kontrola užas...  Ima uz sebe dongle simulator preko koga pokrećeš program i šteluješ stanicu, čita skoro sve ...
POz

Mozes li da mi sibnes link (tj torrent ) od verzije 5.6 na PP ? Ja nadjoh neku verziju G6 pa pustio download (5.06Gb pa cu da vidim sta je to).

Offline iva.nat

  • Newbie
  • *
  • Posts: 29
Re: P O M O C
« Reply #4 on: January 31, 2013, 10:03:31 PM »
  Totalni pocetnik sam. Ako je moguce da mi kazete koji su koraci od pocetka(izbor simulatora,torenti ili sta vec...........)
Hvala opet

Offline pnedic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1161
Re: P O M O C
« Reply #5 on: February 01, 2013, 09:34:42 AM »
  Totalni pocetnik sam. Ako je moguce da mi kazete koji su koraci od pocetka(izbor simulatora,torenti ili sta vec...........)
Hvala opet

Sad si postavio pitanje koje malo izlazi iz okvira tvoje prvo postavljene teme. Ako pitas koji simulator da koristis, gde i kako ga pokupiti, koraci ispocetka, moram da ti kazem da malo procesljas ovaj deo foruma da bi odlucio sta i kako. Dosta ljudi ovde ce ti reci svoja misljenja, savete, neki "navijaju" za jedan simulator drugi za drugi, svaki simulator ima svoje za, ponesto protiv. Na kraju se sve svede na licni ukus i tehnicke mogucnosti.
Najcesce koristeni simulatori ovde su Phoenix, RealFlight, Aerofly (pro deluxe). Recimo da su to najozbiljniji (najrealnij) simulatori. Ali ako si dobio simulator zajedno sa stanicom, zasto to ne koristis ?
Nije popularno da se kaze, ali je fakat, sve ovo mozes da pokupis na netu preko torrenta i/ili na nekim file share-ovima.