Author Topic: Malo letenja u M.I. jan/feb.13  (Read 11755 times)

Offline maxa69

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 61
Re: Malo letenja u M.I. jan/feb.13
« Reply #15 on: March 03, 2013, 04:53:39 PM »
Lep je dan bio,malo je pirkalo ali smo se lepo zabavili i  (<--)

Offline maxa69

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 61
Re: Malo letenja u M.I. jan/feb.13
« Reply #16 on: March 08, 2013, 03:07:13 PM »
Kakvi su planovi za ovaj weekend za malo  (<--) u M.I. mmmm

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Re: Malo letenja u M.I. jan/feb.13
« Reply #17 on: March 08, 2013, 07:06:14 PM »
Ja vec danas mrsio avione sa prijateljima iz Subotice... Kad smo zapoceli zurku malko je dufkalo, ali vec od 15 h je bilo idealno bez daska..
Cujem da je u Bgd bilo i kise ! :D
Tu sam do nedelje navece, a ako posluzi vreme i ponedeljak mmmm (<--)
RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior

Offline maxa69

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 61
Re: Malo letenja u M.I. jan/feb.13
« Reply #18 on: March 08, 2013, 07:40:29 PM »
Vreme je danas bilo genijalno ali pade kiša predveče,znao sam da niste propustili priliku.Pratimo prognozu pa ako bude suvo-ja ću doći na  (<--)
« Last Edit: March 08, 2013, 07:42:15 PM by maxa69 »

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Re: Malo letenja u M.I. jan/feb.13
« Reply #19 on: March 10, 2013, 11:19:19 AM »
Petak i subota, bilo do Jaja... malo ili nimalo dufkalo, posle 15h milina bez daska vetra... letela i mala (mikro) i veca avijacija, do mraka...
danas ponavljamo pricu... Bice i novih aviona...
Ulaz SLOBODAN... Welcome... Posto promovisemo RC Hobby, ulaz SLOBODAN do 01.maja... potrebno je samo najaviti se na tel. to je kao nekako red, jer niko ne cami i ceka da neko dodje, a i radi ostalih zivotnih planova...
RC AUTOMOBILI, iskljucivo na stazi za automobile, NIKAKO NE PO PISTI !!! da se neobjasnjavamo na licu mesta...
Preko 2 bandere prema kucama i naselju, nema letenja... pozeljno postovanje kucnog reda, obicno i prosto ! (new)

069/1029252 Zajko
RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Re: Malo letenja u M.I. jan/feb.13
« Reply #20 on: March 11, 2013, 01:14:03 AM »
Je...s klubove i aerodrome, treba leteti i lupati i krpiti... Danas smo gadno olupali, maltene novog SR-10, a prelep avion, skolarac, dok sam ja okrenuo glavu on u punom gasu u looping pa o drvo, pa o zemlju.. i oca i majku, trup manje-vise ali krilo u 10 komadica, ali epoxy je majka, okrpljeno ... samo jos elisa da se zameni i ponovo u skolu... letece taj do mature...
a bilo i novih Mikro i vrlo poslusan dvokrilac...Radian... Pa Shimitar, letece prase GeeBee, MIG15, Cub Carbon.... Sve MAX69 avijacija







RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior

Offline svrco

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 102
Re: Malo letenja u M.I. jan/feb.13
« Reply #21 on: March 11, 2013, 07:47:38 PM »
Pozdrav Zajko, neki dan sam te pitao da li elektricni retrakti odgovaraju sa p47 na Spitfire danas sam utvrdio da to radi, tako da cu ujutro poruciti kit... Habu sam juce takodje testirao i regler je bio mnogo hladniji kad ga letim na 80-100 % gasa, nego kad ga cedim na 60% tako da sam 7 baterija ubio za sat vremena i nema nikakvih problema... :)aplauz
Vec dugo me interesuje ovaj Scimitar, ali tek ga je sad neko probao sa foruma pa me interesuje kakvi su utisci mozda ga sebi priustim uskoro, izvini za off temu, mozes mi privatno odgovoriti

Offline maxa69

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 61
Re: Malo letenja u M.I. jan/feb.13
« Reply #22 on: March 12, 2013, 08:43:43 AM »
Na kom Spitfire si probao električne retracte od P 47?

Offline svrco

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 102
Re: Malo letenja u M.I. jan/feb.13
« Reply #23 on: March 12, 2013, 05:39:18 PM »
Parkzone...

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Re: Malo letenja u M.I. jan/feb.13
« Reply #24 on: April 12, 2013, 09:31:50 PM »
Ako ne pada kisica, (a najavljuju mesano pljuskove/sunce) sutra ce se i kod nas kositi trava na pistama... Trebalo je danas, ali na svaka dva sata je prsnulo po malo... Ova nova mlada trava trazi prvo kosenje visoko, pa drugo nize, ali ne skroz, pa djubrivo, pa ce valjda da ogreje sunce... pa onda udri zalivanje i 2 x nedeljno kosenje, da se zgusne...
Kad sastavi 5 dana sunca dolazi valjak na Auto track i da malo upegla piste, a sledece nedelje krece i izgradnja male track za mikro i mini automobile bice nekih 4-5x6m (sirina vozne trake 600mm)



« Last Edit: April 12, 2013, 10:46:57 PM by zajko »
RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Re: Malo letenja u M.I. jan/feb.13
« Reply #25 on: April 22, 2013, 12:15:06 AM »
Malo se ovih dana i kod nas radilo, prvo kosenje, peglanje aerodroma i novog travnatog valjkom, peglanje auto staze (moglo bi po meni da bude i bolje)... a i letelo se... neko se ponovio ... probni let... vezba...








« Last Edit: April 22, 2013, 12:59:31 AM by zajko »
RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior