Author Topic: Mustang  (Read 9032 times)

Offline sova

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1035
Re: Mustang
« Reply #15 on: May 02, 2013, 08:28:16 PM »
nema sta umesti ti i na gore i na dole i sleteti  (<--) (<--) (<--) svaka cast na modelu,nisam aviondzija al mi se svidja.
ex pseudonijum: sova

Offline sasa

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1696
Re: Mustang
« Reply #16 on: May 12, 2013, 08:30:44 PM »
Eeeeeee,ne bi to tako letelo da ga nije sklapao tamo ga neko iz Krusevca.

 :)aplauz :)aplauz :)aplauz :)aplauz  Sve cestitke
BOLJE JE DA PLACES STO NISI NA NEBU NEGO DA PLACES STO NISI NA ZEMLJI

PRE NEGO STO PUSTIS JEZIK , PROVERI DA LI SI UKLJUCIO MOZAK

Offline disljenko

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 353
Re: Mustang
« Reply #17 on: July 20, 2013, 10:18:32 PM »
Iskoristio bih ovu temu da napisem koju rec o mom mustangu s'obzirom da se radi o istom modelu, nadam se da mi Belja nece zameriti :D

Znaci rec je Hangar 9 Mustangu p-51, model je izuzetno dobar i preporucio bih svakom ko se iole dvoumi da ne okleva jer model fenomenalno leti. Ne bih nesto mnogo da duzim ali ono sto bi bilo interesantno vezano za ovaj konkretno model je to da ima bezinski motor od 9cc. Motor je NGH GT9cc, trenutno vrti 12x6 elisu ali uskoro cu staviti i drvenu 12x7 pa da vidim kako se ponasa. Mada i sa ovom je jako dobar. Malo smo se igrali oko stelovanja motora ali sad kad je motor nastelovan radi prilicno dobro, mada jos malo treba podesiti odziv sa lera do polovine gasa. Kad motor radi malo duze na leru onda mu treba malo duze da se zaleti ali posle toga prima gas sa lera kao nisa. Evo par slika i snimaka. Prva tri su napravljena pre nedelju dana kad je i bio prvi let a poslednji je od danas......

Ono sto bih izdvojio je da motor neverovatno malo trosi, danas sam ga bas istestirao i za 15min leta potrosio je pola rezervara. Ne mogu da se setim tacno ali mislim da se uz model dobija 270ml. Stanes na pumpu natocis gorivo, smuckas mesavinu i teras dok ti ne dosadi. Bruka !!!!











Klipovi nisu nekog kvaliteta ali to nam je bilo pri ruci pa cisto da vidite....








« Last Edit: July 20, 2013, 10:23:09 PM by disljenko »

Offline nedbojsa

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 807
Re: Mustang
« Reply #18 on: July 21, 2013, 10:08:47 PM »
Dobrodošli u klub vlasnika ove ptice.

Žao mi je sto nisam mogao da se pojavim na maiden flight-u.

Neka vas dugo služi i meka vam priži sate i sate uživancije u vazduhu.
Antiprotivna teoraija letenja: "Postoje neke preporuke i pravila o tome kako leteti; 1-Kako treba leteti i 2-Kako ne treba leteti znači, ako letim po pravilu 2, i to odlično, znači "letim antiprotivno" ili ti protivprotivnog, zapravo "kontra odnaopačke"."