Author Topic: Red Bull Flugtag  (Read 17876 times)

Offline baboher

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 130
Re: Red Bull Flugtag
« Reply #30 on: June 23, 2013, 12:46:15 PM »
Učesnicima svaka čast  (res) posebno Robertu i njegovom timu! A što se tiče voditelja...  (___)  (kush)

Hvala Gabore na pohvali. Bilo je ovo nezaboravno iskustvo i lud provod na Adi Ciganliji uz jos skoro 40 ekipa. :)
Učenik Vazduhoplovne Akademije u Beogradu. Zaljubjen u avione od kad znam za sebe

Offline baboher

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 130
Re: Red Bull Flugtag
« Reply #31 on: June 23, 2013, 12:48:51 PM »
A oni koji nisu bili u mogucnosti da pogledaju Flugtag ili su propustili nesto, evo snimak ekipe gaVRAN-a. I njihovog leta ili pada :D

Učenik Vazduhoplovne Akademije u Beogradu. Zaljubjen u avione od kad znam za sebe

Offline Miki Va

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 185
Re: Red Bull Flugtag
« Reply #32 on: June 24, 2013, 12:56:07 AM »
Ma bravo momci super ste bili kao i ostale ekipe  :jaki: ovo i jeste bilo takmicenje tipa vazno je ucestvovati i zezati se a ne praviti sad neke rekordne letove  (<--) Mi smo se lepo zabavili gledajuci na tv-u jedino slozio bih se sa Gaborom voditelji su bili promasaj, al ajd sve u svemu zanimljiv dogadjaj !

 ()-()



Offline tibeteagle

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3191
Re: Red Bull Flugtag
« Reply #33 on: June 24, 2013, 11:17:00 AM »
Bravo momci  :)aplauz Ipak su ovi ultra hiper light avioni dobri samo za fun a manje za fly.  :big smile

Offline nedbojsa

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 807
Re: Red Bull Flugtag
« Reply #34 on: June 24, 2013, 12:45:15 PM »
Svaka čast momci! oo)) oo)) oo)) (yay)

Lako je sada praviti se pametan mmmm , no moram malo :sljus :
Ako je ilj tron onda treba kopirati ili unaprediti dizajne letelica koje su već bile uspešne:
2010


2012 1,30min

Antiprotivna teoraija letenja: "Postoje neke preporuke i pravila o tome kako leteti; 1-Kako treba leteti i 2-Kako ne treba leteti znači, ako letim po pravilu 2, i to odlično, znači "letim antiprotivno" ili ti protivprotivnog, zapravo "kontra odnaopačke"."