Author Topic: FPV flight controller +GPS IDEA FLY APOLLO V4M po prihvatljivoj ceni :P  (Read 2983 times)


Offline popovicr

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 90
Re: FPV flight controller +GPS IDEA FLY APOLLO V4M po prihvatljivoj ceni :P
« Reply #1 on: October 14, 2013, 08:42:40 PM »
Da li je to moj naslov nekoga uvredio? Da li neko mozda radi u DJI? Na zalost niko od vas nece postati DJI Srbija niti ce njegovo ime biti na DJI sajtu. A ni cuti se necete sa njima, nego sa kolegom iz Slovenije. Imam i Nazu i APM 2.5 i KK2.0 i Multiwii.... ali ne stitim nikoga i jedva cekam da kolege Kinezi naprave kopiju Naze sto su i ucinili. Meni kao krajnjem kupcu, vise odgovara jeftino nego skupo. Usput, naslov je trebao da bude saljivog karaktera, a neko je ocigledno to pogresno protumacio. Sto se mene tice, obrisite me sa foruma posto mi ni nije tu mesto. Ionako 5 godina nisam usao na njega. Sve cu kao i do sada raditi sam, i pomoc traziti na internetu. A vi pazite sta ko pise i kakve naslove postavlja. Mozda necete moci prodati Nazu... Strasno.

Offline vpilic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 315
    • http://www.rcsrbija.rs/
Re: FPV flight controller +GPS IDEA FLY APOLLO V4M po prihvatljivoj ceni :P
« Reply #2 on: October 14, 2013, 10:36:06 PM »
  Niko nije uvredjen niti pogresno protumacio. Tvoj naslov posta je samo izmenjen i pravilno napisan.

  Nadam se da me razumes i mislim da nije OK da naziv topica bude "Evo i nove Naze po prihvatljivoj ceni :P " ali nemam nista protiv da se u postu spominje.
  RcSrbija je diler DJI proizvoda za Srbiju pa sam iz tog razloga trazio od moderatora da se naziv promeni.
Nova Naza je Naza V2 a ne FPV flight controller +GPS IDEA FLY APOLLO V4M

  Nema potrebe da se ljutis i odlazis sa foruma, tu smo da pomognemo koliko mozemo zato forum i postoji a i za salu uvek raspolozeni  (pijemo)

Pozdrav,
Vladimir

Offline gizmo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1295
    • http://www.dragantrifunovic.com/
Re: FPV flight controller +GPS IDEA FLY APOLLO V4M po prihvatljivoj ceni :P
« Reply #3 on: October 14, 2013, 10:38:37 PM »
Kinezi iskopirali kinesku stvar i prodaju je za iste pare  :)aplauz

Sto bi kupovao kinesku kopiju koja ko zna kako radi za 199$ kad imas kod Vlade Nazu za 170e

http://www.rcsrbija.rs/module-nazam-lite-with-gpsbecled-combo?filter_name=naza

Offline Ivan Milenkovic

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 91
Re: FPV flight controller +GPS IDEA FLY APOLLO V4M po prihvatljivoj ceni :P
« Reply #4 on: October 15, 2013, 10:00:21 PM »
Videćemo kako će se pokazati u praksi, dajte vremena...

Offline djbojan

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 644
    • Skycam
Re: FPV flight controller +GPS IDEA FLY APOLLO V4M po prihvatljivoj ceni :P
« Reply #5 on: October 16, 2013, 12:19:48 AM »
Au ljudi, to je kao kad neko hoce od babe da napravi devojku, ali to NE MOZE !!!

Nemojte se zezati sa tim kontrolerima tipa APM i Multiwii i kojesta, zasad je DJI pa Mikrokopter,  i to ne zato sto je Dji bolji u letenju, nego sto je daleko pristupacniji.


Imao sam sve i svasta, ko hoce da se zeza, kupi NAZA LITE i leteces kao covek, sve je PLUG & PLAY.