RC MODELI HELIKOPTERA > HELIKOPTERI - IGRAČKE

Pitanje pocetnika

(1/9) > >>

radisa.radic:
Kupio sam heli klincu i naravno za sebe medjutim heli napolju bez daska vetra nema snagu zadnjeg rotora da leti ni napred ni nazad povecao sam zadnji propeler tako sto sam od rezervnog odsekao po parce i nalepio na postojeci nista bitno se nije promenilo pa ako neko ima iskustva sa ovih helikopterom da moze nesto da se izmeni inace kupljen je ovde http://www.extreme-rc-toys.com/oc/index.php?route=product/product&path=62_79&product_id=93 Model S301G....Pozzzzz

drjack:
Nisi trebao da dodajes nista na elise. Za pocetak proveri da li se sl. oko osovine zadnjeg rotora nisu zamotele niti prasine, jer u tom sl. slabije vrti.
(ovo se desi kada ti upadne u sobi iza namestaja pa usput pokupi prasinu). Moguce je da je slab motor, to su ipak jeftine kineske igracke.
 

Vaci:
Imao sam nekoliko takvih malih koaksijalaca. Kao sto rece drjack proveri osovinu repnog motora. Moja zena ima jaku dugu crnu kosu. Mnogo se linja i kose ima svuda po kuci. Uvek kada sam imao bilo kakav problem sa motorima, bilo je "dlaka oko neke osovine". Sa prasinom nisam imao problema, ali dlake su mnogo zeznute jer su dugacke pa se umotaju. Ako nije to mozda je jednostavno oslabio motor, coreless motori znaju da budu nepouzdani i kratkog veka.

radisa.radic:
Nisu dlake ili nwsto slicno heli je nov i za kucu i nije  bas, velik je i treba mu veci prostor, sto se tice stabilnosti sve je ok danas sam stavio jedan mali teg na vrh nosa malo je bolje ali nije to to neznam kako da pojacam potisak zadnjeg rotora neki jaci motoric ili sta god inace ovo je drugi na koji sam izgleda bacio pare ,ali svaka se skola placa.

Decky:
Treća sreća  :big smile

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version