RC MODELI HELIKOPTERA > HELIKOPTERI - IGRAČKE

Par pitanja o odrzavanju i koriscenju Syma 107G

<< < (2/2)

DrazaFFT:
Ljudi da li zadnj rep, zadnje krilo ili kako se vec zove (krilce ispred zadnjeg rotora) ima neke veze s tim kako heli leti? Od kad sam uzeo simu, to krilce stoji malo ukrivo i nije bas potpuno pricvrsceno i mogu da ga mu menjam ugao u odnosu na rep, jel to ima neke veze?

Takodje vidim da ni zadnjimotor nije bas potpuno pricvrscen i stajao mi je malo pod uglom, jedva primetno, jel moguce da je zbog toga kad ocu da letim napred on isao blago u stranu? Jel treba da pritegnem malo motor srafcigerom?

Saka:
Imao sam par komada recimo tih kineskih pa da ti pomognem malo :)
Da vrlo je moguce ako ti motor nije u ravni da vuce u jednu stranu a koliko se secam na daljincu moze i da trimujes ili podesavas malo stabilnost helija,druga stvar nemoj da preteras u stezanju tih srafica sve je to vrlo osetljivo i mozes da ih ostetis .
Meni su se jako grejale baterije na tim malim helijima pa sam ih ponovo punio kad se ohlade ,ako ti nije tesko postavi neku sliku cisto da vidimo dal je to sve na svom mestu :)
I da umalo da zaboravim divno je to sto sina uvodis u ovaj stvarno zanimljv hobi  (<--)

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version