Author Topic: HK Galaxy f3p  (Read 14663 times)

Offline firebird

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 762
  • Bojan , Kragujevac
Re: HK Galaxy f3p
« Reply #30 on: October 01, 2014, 11:13:47 PM »
Nikola hvala na sugestiji, probacu sutra ujutru sa ugrejanim skalpelom, a razmisljao sam i lemilicom da zagrejem karbon i probam da izvucem.
Video sam ja da mu u opisu stoji F3P, ali sam ipak mislio da je shock-flyer. Nisam mu zalepio one vazdusne kocnice na krilima i na repu, vec sam iz samo onako navukao, pa mogu da probam model i bez njih. Sve jedno svidja mi se i ovako kako leti, lepo i lagano, kao balerina na nebu. ()-()

Offline Daky

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 555
    • FaceBook
Re: HK Galaxy f3p
« Reply #31 on: October 03, 2014, 08:28:42 PM »
Leti mnogo dobro, svidja mi se, uskoro dolazi i kod mene.. :) Pa idemo na  (<--) (<--) i na ladno vopi.. :D  (:beer:)
Dalibor Daky Ilić

________________
ex Smeker

Offline banbo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 612
Re: HK Galaxy f3p
« Reply #32 on: October 03, 2014, 11:18:24 PM »
Kanda si odabrao los dan za letenje, mada nije se lose pokazao ni na vetru  ;namig  :)aplauz
Make things as simple as possible, but not simpler.

Offline firebird

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 762
  • Bojan , Kragujevac
Re: HK Galaxy f3p
« Reply #33 on: October 04, 2014, 02:50:52 PM »
Kanda si odabrao los dan za letenje, mada nije se lose pokazao ni na vetru  ;namig  :)aplauz


Pa zelja da probam model bila je veca od strpljenja da sacekam totalno mirno vreme , bez vetra...  :big smile

Evo sad vec posle 11 letova mogu da kazem da nije on nesto nestabilan na vetru, ne izvrce se , leti lepo, samo niz vetar ide malo brze nego sto bih voleo a kad ga vracam uz onda treba dosta gasa pa mi to brzo iscrpi bateriju.
Probao sam ga i bez kocnica , ide brze a nestabilniji je.


@smeker, hvala. Boga mi dok sam pravio moj dobro sam se ispreznajao na pojedinim akcijama sklapanja, materijal je veoma nezan i sve mi bilo frka da nesto jmalo jace pritisnem ili pomerim iz straha da se ne polomi. A tek kad model prevrnes na ledja da nesto odradis sa donje strane, ma nocna mora...al sad sam srecan...
« Last Edit: October 04, 2014, 05:28:28 PM by firebird »

Offline Daky

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 555
    • FaceBook
Re: HK Galaxy f3p
« Reply #34 on: October 05, 2014, 10:54:54 AM »
Ma dobro, kad ga gradis moras imati volju, strpljenje i vreme.. Tako da kad sklopis to sve onda radis, kao sto svi rade.. Nista videcu i ja sto pre da ga imam u hangaru.. :D  (pijemo)
Dalibor Daky Ilić

________________
ex Smeker

Offline djgorandj

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 184
  • www.rcavioni.com
Re: HK Galaxy f3p
« Reply #35 on: October 24, 2014, 07:08:17 PM »

Offline firebird

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 762
  • Bojan , Kragujevac
Re: HK Galaxy f3p
« Reply #36 on: October 24, 2014, 08:20:01 PM »
Hvala za snimak Gorance  (pijemo)

Offline djgorandj

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 184
  • www.rcavioni.com
Re: HK Galaxy f3p
« Reply #37 on: October 25, 2014, 11:26:27 AM »
Sledeci put teram i ja moju avijaciju, samo da otkujem paucinu sa nje, a valjda ce i kum da doprinese skupu.  (pijanoo)