Author Topic: NAJSRECNIJI COVEK NA SVETU  (Read 33302 times)

Offline LazarStan

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 412
    • Dreamer Beats
NAJSRECNIJI COVEK NA SVETU
« on: September 17, 2014, 02:01:33 PM »
Danas na casu informatike stize poruka od brata:,,mozes li da se javis?",ja odgovorim:,,na casu sam,ali sta je bilo",kaze brat ,,stigao ti neki avion od meni nepoznatog Zajka".
Ja potpuno zbunjen izadjem da proverim o cemu se radi  (:sok:),kaze brat preuzeo paket i sve besplatno,odmah sam shvatio da je ovo neki poklon radi se o modelu P-47 THUNDER sa simulatorom i svim potrebnim delovima,nisam znao gde se nalazim i sta da radim od radosti,nisam mogao da verujem.Zajko MNOGO HVALA NA OVOM PRELEPOM AVIONI,NISAM VEROVAO DA IMA TAKO DOBRIH LJUDI KAO STO SI TI,HVALA TI STO SI UNEO RADOSTI U MOM DOMU I POMOGAO MI!!!  (res) (res) (res) (res) (res)  :big smile :mhm ne znam kako da ti se zahvalim

Evo i nekih slika:



[url=http://postimg.org/image/6beqgxpuz/full/]


[url=http://postimg.org/image/eqlx93fgj/full/]


« Last Edit: September 17, 2014, 03:10:02 PM by lilhomie »
They got money for wars but can't feed the poor

-2Pac

http://www.dreamerbeats.com/

Offline banbo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 612
Re: NAJSRECNIJI COVEK NA SVETU
« Reply #1 on: September 17, 2014, 02:25:26 PM »
Postovanje za Zajka  (res) (res) (res) Stvarno je lepo videti da ima dobrih Samaricana jos uvek  :)aplauz Uzivaj u sklapanju i prvo dobro nauci da letis na simulatoru  ;namig pa onda na  (<--) (<--)
Make things as simple as possible, but not simpler.

Offline Daki

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 238
Re: NAJSRECNIJI COVEK NA SVETU
« Reply #2 on: September 17, 2014, 02:43:07 PM »
 (res)  (<--)  (pijemo)
Life is easy eat,sleep, fly!

Offline LazarStan

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 412
    • Dreamer Beats
Re: NAJSRECNIJI COVEK NA SVETU
« Reply #3 on: September 17, 2014, 02:49:51 PM »
Prvo simulator pa na letenje,sada se sklapa,jos jednom MNOGOOOOOO HVALAAAAAAAAA!!!
They got money for wars but can't feed the poor

-2Pac

http://www.dreamerbeats.com/

Offline Sava

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 948
  • Istina je kao voda.Uvek nađe put.
Re: NAJSRECNIJI COVEK NA SVETU
« Reply #4 on: September 17, 2014, 02:58:47 PM »
Veoma lep gest, čestitam i darodavcu i primaocu koji je vidim veoma srećan, pogotovo što se nije nadao.   :big smile  :)aplauz
ex pseudonijum: licider

Offline tibeteagle

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3191
Re: NAJSRECNIJI COVEK NA SVETU
« Reply #5 on: September 17, 2014, 03:13:13 PM »
Prvo za Zajka  (res) Baš čudno, ni jedan sveti dan nije u blizini.  mmmm Ali koga briga, svaki je sveti ako se ovako lepo pozlati.  :)aplauz
A ti nemoj da zbrzaš sastavljanje a pogotovo ne i letenje. Sastavi strpljivo po uputstvu i pitaj za tehničke nedoumice pre nego što se odlučiš za neki od rešenja. Slikaj sastavljanje i postavi ih na forum.
A sada siđi sa plafona, sedi za simulator i leti. Ako te traže, kaži da učiš teški domaći.  :big smile
« Last Edit: September 17, 2014, 03:17:19 PM by tibeteagle »

Offline misha

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2293
Re: NAJSRECNIJI COVEK NA SVETU
« Reply #6 on: September 17, 2014, 03:13:45 PM »

Offline Vaci

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 824
Re: NAJSRECNIJI COVEK NA SVETU
« Reply #7 on: September 17, 2014, 03:31:35 PM »
Zajko kralju (res)

Offline LazarStan

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 412
    • Dreamer Beats
Re: NAJSRECNIJI COVEK NA SVETU
« Reply #8 on: September 17, 2014, 03:55:51 PM »
Veoma lep gest, čestitam i darodavcu i primaocu koji je vidim veoma srećan, pogotovo što se nije nadao.   :big smile  :)aplauz

Nisam ni sanjao da ce ovo da se desi cika Savo!  :mhm
They got money for wars but can't feed the poor

-2Pac

http://www.dreamerbeats.com/

Offline LazarStan

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 412
    • Dreamer Beats
Re: NAJSRECNIJI COVEK NA SVETU
« Reply #9 on: September 17, 2014, 04:03:18 PM »
Prvo za Zajka  (res) Baš čudno, ni jedan sveti dan nije u blizini.  mmmm Ali koga briga, svaki je sveti ako se ovako lepo pozlati.  :)aplauz
A ti nemoj da zbrzaš sastavljanje a pogotovo ne i letenje. Sastavi strpljivo po uputstvu i pitaj za tehničke nedoumice pre nego što se odlučiš za neki od rešenja. Slikaj sastavljanje i postavi ih na forum.
A sada siđi sa plafona, sedi za simulator i leti. Ako te traže, kaži da učiš teški domaći.  :big smile

Prvo sam sedeo pola sata i samo gledao delove dok se nisam smirio.Ja ga skoro sklopio,jos samo krilo da sastavim,da pokrenem na 1min motor i servoe,prvo 2h simulator pa sutra na letenje.

Nego gde je najbolje da smestim prijemnik,evo ja sam ga smestio ovde.Evo slika horizontalca i vertikalca.



[




They got money for wars but can't feed the poor

-2Pac

http://www.dreamerbeats.com/

Offline kole_niš

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 450
Re: NAJSRECNIJI COVEK NA SVETU
« Reply #10 on: September 17, 2014, 04:16:06 PM »
Svaka čast Zajko! Fenomenalan gest, a pilot uzdravlje da se služi!

Offline LazarStan

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 412
    • Dreamer Beats
Re: NAJSRECNIJI COVEK NA SVETU
« Reply #11 on: September 17, 2014, 04:21:54 PM »
Svaka čast Zajko! Fenomenalan gest, a pilot uzdravlje da se služi!

Hvala Kole!  :)
They got money for wars but can't feed the poor

-2Pac

http://www.dreamerbeats.com/

Offline Daky

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 555
    • FaceBook
Re: NAJSRECNIJI COVEK NA SVETU
« Reply #12 on: September 17, 2014, 05:05:21 PM »
Svaka cast! Sve pohvale Zajku i jedan veliki  (res)za njega, ustvari za obojicu! Samo guraj napred, prelep poklon i kidaj.. :) Jos jednom sve pohvale!! Pa idemo da  (<--) (<--) (<--) i samo  (<--) (<--)! (:beer:)
Dalibor Daky Ilić

________________
ex Smeker

Offline jan.zloh

  • Newbie
  • *
  • Posts: 38
Re: NAJSRECNIJI COVEK NA SVETU
« Reply #13 on: September 17, 2014, 05:13:21 PM »
Pozdrav,

Mislim da je malo prebrzo da posle 2 sata simulatora uzmes stanicu u ruke i poletis.
Evo recimo ja sam na pocetku letenja i po nekoliko nedelja samo cepao po Phoenix simulatoru i nije mi ni palo na pamet da poletim dok u simulatoru ne poletim i sletim iz oba pravca piste kako treba i to svaki put. Mislim da u Phoenix-u imas slican P-47.
Po meni, cepaj taj simulator dok ti se bukvalno ne smuci, pa tek onda na livadu.
Vidim da si spomenuo da si koristio Absoulte simulator na Androidu. Probao sam i to i veruj mi da je to sve samo ne simulator.
Sve ovo ti govorim iz najbolje namere, mislim da bi trebalo bar da ispostujes Zajka na taj nacin sto neces na prvom letu slupati model.
Ako imas nekog ko ti moze pomoci oko prvog leta, to bi bilo najbolje.

Sto se tice prijemnika, probaj ga staviti sto dalje od kablova i ESC-a koliko je moguce, pogotovu antenu. Lepo vezi te kablove nekom vezicom i fiksiraj prijemnik sa nekom dvostruko lepljivom trakom, cisto da se ne mrda u toku leta. I naravno srecno  (<--)

Jan

Offline disljenko

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 353
Re: NAJSRECNIJI COVEK NA SVETU
« Reply #14 on: September 17, 2014, 05:25:05 PM »
Ja bih poslusao savet iz predhodnog posta, da ne ponavljam covek ti bas lepo i dobronamerno napisao. Znaci cepaj simulator pa kad ti dosadi, ti opet cepas simulator...pa onda mozes da letenje. Izaberi neki dan kad ne duva mnogo vetar.

POzz i veliki respekt za Zajka.