Author Topic: Aerodrom 13 Maj 2015  (Read 38393 times)

Offline marko.jovanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1643
Re: Aerodrom 13 Maj 2015
« Reply #60 on: June 20, 2015, 08:08:15 PM »
Lepo lepo , fini modeli. Ovde sam u ovom video video jednu od retkih 3D figura koji ste izvodili.
Ajde ako se tako nešto dešava okačite neki snimak sa nekim 3D letenjem a ne samo poleti napravi skretanje u levo, skretanje u desno, sleti i na pisti odmah daj gas da odmah poletiš...
Nemojte da se sada neko nađe uvređenim ali stalno jedno te isto. Sigurno da se i događa puno toga gore što sam pomeuo pa bi mogao neko od vas i da snimi. Ipak su to modeli za tako nešto a ne samo za slikanje..  Ja bih vam predložio jedno dobro zezanje koje sigurno znate već ali ste verovatno zaboravili a to je napravite par modela istih od deprona ili karton pene, vežite im krep trake za repove i organizujte neko takmičenje ili zezanje na tu temu. ()-() (<--)
The ground is the limit (or a water)

Offline djordjevicaca

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 147
  • Telepromtovani vazduplohov
Re: Aerodrom 13 Maj 2015
« Reply #61 on: June 20, 2015, 08:29:09 PM »
Evo, ja sam danas pokušao da snimim sve figure i bravure koje su bile na 13-tici, međutim, niko od nas nije pofi i nema profi opremu da isprati model u letu, a da se to lepo vidi.
Okačiću kasnije sirove snimke dva leta, pa koliko se vidi - vidi se...

Offline djordjevicaca

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 147
  • Telepromtovani vazduplohov
Re: Aerodrom 13 Maj 2015
« Reply #62 on: June 20, 2015, 09:54:05 PM »
Lepo lepo , fini modeli. Ovde sam u ovom video video jednu od retkih 3D figura koji ste izvodili.
Ajde ako se tako nešto dešava okačite neki snimak sa nekim 3D letenjem a ne samo poleti napravi skretanje u levo, skretanje u desno, sleti i na pisti odmah daj gas da odmah poletiš...
Nemojte da se sada neko nađe uvređenim ali stalno jedno te isto. Sigurno da se i događa puno toga gore što sam pomeuo pa bi mogao neko od vas i da snimi. Ipak su to modeli za tako nešto a ne samo za slikanje..  Ja bih vam predložio jedno dobro zezanje koje sigurno znate već ali ste verovatno zaboravili a to je napravite par modela istih od deprona ili karton pene, vežite im krep trake za repove i organizujte neko takmičenje ili zezanje na tu temu. ()-() (<--)

Nadam se da ovaj ispunjava kriterijume... Mene je oduševio  :) aplauz (res)


Offline marko.jovanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1643
Re: Aerodrom 13 Maj 2015
« Reply #63 on: June 20, 2015, 10:16:58 PM »
Konačno pravi video.
Već sam pomislio da se dosađujete tamo.
Svaka čast. Ako ima još ovoga kačite bolje i to nego one snimke letova koje svaka baba može da izvede.
Mogao bi i neki 3d let nekog helikoptera pošto vidim da ih ima.
 (pijemo) :)aplauz :)aplauz :)aplauz (<--)
The ground is the limit (or a water)

Offline djordjevicaca

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 147
  • Telepromtovani vazduplohov
Re: Aerodrom 13 Maj 2015
« Reply #64 on: June 20, 2015, 10:20:10 PM »
Biće, biće, samo najlepše je uživo (ovo je pozivnica svima da svrate na druženje :) )

Offline drjack

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1251
Re: Aerodrom 13 Maj 2015
« Reply #65 on: June 20, 2015, 11:53:28 PM »

Igore jesi li razmisljao malo o tome da se odazoves pozivu i da nas malo posetis na 13-ici, da te konacno upoznamo , pa da malo provozas i ti nesto za nasu dusu i da nam pokazes kako se to leti  a da svaka baba ne zna.

Pa da pokusas da snimis jedan brzi model u vazduhu mobinim tel. ili fotoaparatom, pa da izmontiras , pa da okacis na forum. Da li ti je sl. palo na pamet  da ima modelara koji vole da peglaju krugove a i onih koji samo vole npr 3D. 
Kritikujes video linkove  koje modelari uz sav svoj ulozeni trud objavljuju  a tebe i tvojih snimaka nigde nema.
 
Najvazniju stvar  modelarstva si zanemario a to je nase druzenje razmena iskustava i zezanje na livadi.
Poziv je i dalje otvoren.

Offline marko.jovanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1643
Re: Aerodrom 13 Maj 2015
« Reply #66 on: June 21, 2015, 09:24:52 AM »
Eto znao sam da će biti ovakva reakcija.
Aman bre ljudi. Nisam nikoga hteo da vređam i omalovažavam samo sam rekao da ste dosadni sa snimcima tipa letenje  krug...
Ajmo malo 3D., neke akrobacije...
Ovako se sve svodi na jedno te isto slikanje modela i letenje u krug.
Pa ako baš želim sliku da vidim ima sajt proizvođača koji daje mnogo bolje slike sa pogledom iz svih uglova.

The ground is the limit (or a water)

Offline djordjevicaca

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 147
  • Telepromtovani vazduplohov
Re: Aerodrom 13 Maj 2015
« Reply #67 on: June 21, 2015, 10:47:59 AM »
Evo, neću više  :_D (svidelo mi se igranje  oo)) )


Offline misha

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2293
Re: Aerodrom 13 Maj 2015
« Reply #68 on: June 21, 2015, 11:33:19 AM »
@Marko (ili kako god se zoves), kao sto ti je Drjack rekao, ukoliko ti imas bolje snimke, slobodno okaci, da oni koje interusuje, mogu da vide
tvoje umece. Kao sto na proizvodjackim sajtovima ima mnostvo slika, tako i na Youtube-u imas gomile klipova koji ce ti se mozda svideti,
i mozes cak i ostavljati tamo svoje komentare, ukoliko je to ono sto tebe cini srecnim. Internet je prepun snimaka koje ti zelis da vidis,
a ukoliko imas zelju da vidis bas nekog odredjenog modelara iz Srbije, kontaktiraj ga preko PM, pa mozda i dogovorite sastanak.
Kao drugo, mnogo modela i ne moze da leti akrobacije koje ti ocekujes, jer jednostavno nisu za to predvidjeni.
3D letenje je samo jedan od nacina letenja (neko to voli a neko i ne). Kao sto postoje takmicenja u kojima
takmicari izvode 3D letenje koje se boduje, postoje takmicenja, gde se "pegla" vazduhom i boduje realnost letenja i figure koje
su pravi avioni, mogli da urade.

PS mene nemoj kontaktirati, ne umem da letim 3D.


Offline marko.jovanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1643
Re: Aerodrom 13 Maj 2015
« Reply #69 on: June 21, 2015, 01:40:51 PM »
Lepo samo ubuduće gledaj da zaobiđeš te bezvezne efekte starih filmova jer i onako semodel jedva vidi i još fali bljeskanje svaki čas da odvraća pažnju.
The ground is the limit (or a water)

Offline djordjevicaca

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 147
  • Telepromtovani vazduplohov
Re: Aerodrom 13 Maj 2015
« Reply #70 on: June 21, 2015, 03:58:36 PM »
21.06.2015....

Mestimično oblačno,

sa puno


Bilo nas je, nije da nije... :)




« Last Edit: June 21, 2015, 04:10:09 PM by djordjevicaca »

Offline djordjevicaca

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 147
  • Telepromtovani vazduplohov
Re: Aerodrom 13 Maj 2015
« Reply #71 on: June 21, 2015, 04:07:04 PM »








  :sljus

Offline firebird

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 762
  • Bojan , Kragujevac
Re: Aerodrom 13 Maj 2015
« Reply #72 on: June 21, 2015, 05:15:37 PM »
Svaka cast Aco za slike i snimke, kad ih gledam osecam se kao da sam bio tamo  :)aplauz   ()-()
« Last Edit: June 21, 2015, 05:17:19 PM by firebird »

Offline djordjevicaca

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 147
  • Telepromtovani vazduplohov
Re: Aerodrom 13 Maj 2015
« Reply #73 on: June 21, 2015, 05:54:49 PM »
Hvala FireBird  (pijemo)

Offline djordjevicaca

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 147
  • Telepromtovani vazduplohov
Re: Aerodrom 13 Maj 2015
« Reply #74 on: June 21, 2015, 05:55:51 PM »
Lepo samo ubuduće gledaj da zaobiđeš te bezvezne efekte starih filmova jer i onako semodel jedva vidi i još fali bljeskanje svaki čas da odvraća pažnju.

Pa čovek još uvek vežba, ne treba da vidite baš svaku eventualnu grešku  ;namig