Author Topic: Sledeca okupljanja (aeromiting)  (Read 2095 times)

Offline Daky

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 555
    • FaceBook
Sledeca okupljanja (aeromiting)
« on: June 08, 2015, 09:17:47 PM »
Pozdrav kolege, drugari.. Bio sam u Boru sad ove godine i bilo je fantasticno, pusticu slike i snimke.. Ono sto me sledece interesuje jeste gde jos ima po koji aero miting posto imam veoma velike volje da upoznam ljude koji se bave ovim stvarima mnogo godina a da su pritom i na forumu i daju savete uzivo? Hvala, ako sam pobrkao teme, slobodno me ispravite jer meni se desava pa uvek pogresim.. Hvala.. :)
Dalibor Daky Ilić

________________
ex Smeker

Offline mirce

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3320
Re: Sledeca okupljanja (aeromiting)
« Reply #1 on: June 08, 2015, 11:06:54 PM »
Idućeg četvrtka i pertka biće održana jedna od rundi Eurotour-a - veliko evropsko takmičenje RC jedrilica klase F5J i F5J-400 na aerodromu Matko pored Kečkemeta u Madjarskoj.
Aerodrom je otprilike 80 od naše granice.

Ja idem sigurno, hoću da se takmičim, a vi ako želite dodjite da vidite uživo kako sve to izgleda. Ovo vam je prilika da vidite vrhunske pilote, modele i letenje RC jedrilica.

Pozdrav iz Sente

Mirče

Offline Daky

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 555
    • FaceBook
Re: Sledeca okupljanja (aeromiting)
« Reply #2 on: June 10, 2015, 03:58:11 PM »
Hvala bata Mirce, ako jos neko zna neko sakupljanje, neka napis ovde, zahvalio bih mu se.. Hvalaa.. :)
Dalibor Daky Ilić

________________
ex Smeker

Offline sova

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1035
Re: Sledeca okupljanja (aeromiting)
« Reply #3 on: June 10, 2015, 07:27:54 PM »
Za svako okupljanje ili otvoreni dan(vojni aerodomi) .takmicenja ....
pratis na nasem forumu
http://www.rcfly4um.org/index.php/board,17.0.html
i tu su ti skoro sve informacije!
ex pseudonijum: sova

Offline Daky

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 555
    • FaceBook
Re: Sledeca okupljanja (aeromiting)
« Reply #4 on: June 10, 2015, 08:12:28 PM »
Pratim ja to Sovo druze, nego vidim da nema nigde nikakvog mitinga, a bas imam volje sa ocem da idemo da gledamo sta ljudi znaju, vidim ima druzenje sa pilotima rc modela, i to stoji, i to je nesto, ali zbog oca koji zeli da gleda ajd da kazemo nesto mnogo vece i ozbiljnije ja pitam, izvini mozda sam pogresio sto sam pitao.. :/
Dalibor Daky Ilić

________________
ex Smeker