Author Topic: flite fest  (Read 1479 times)

Offline marko.jovanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1643
flite fest
« on: June 24, 2017, 02:39:34 PM »
Neverovatna energija, neverovatno okupljanje ljudi oko STIROKURACA ručno pravljenih po nacrtima ovih moamaka koji su većini dobro poznati. Onon što me najviše fascinira to je način na koji ljudi uživaju u svojim modelima bili oni 100 dolara ručno pravljeni za 2 sata ili modeli kupljeni ili čak modelli pravljeni kao prototipovi...
And meanwhile in Serbia....
Čiji je veći, ko je veći modelar, šta je bitniji materijal, ko je šta leteo a ko nikada neće leteti, ko ta pravi bolje, koje su tehnike u modelarstvu zakon a koje su sranje....
Tužno tužno tužno...
Mnogi od njih nemaju pojma ni šta je to SRBIJA a i zašto bi???
The ground is the limit (or a water)

Offline bjanko

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 791
Re: flite fest
« Reply #1 on: June 24, 2017, 09:36:31 PM »
Bravo Marko odlican video a i tekst koji si napisao pravo u metu :)aplauz ()-().Ne mogu da nadjem topic o liku koji je napravio Super Tucano cini mi se da je to brazilski trenazni avion kojeg je lik napravio od penastih materijala ja nisam mogao da verujem da se tako nesto moze uraditi od stiropora  ()-() pokusacu da nadjem taj topic o tom modelaru koj je majstorcina stvarno do detalja uradjen model sa uvlacecim trapom signalizacijom a pre svega VEOMA lagan i ima odlicne letne karakteristike

Bravo jos jednom

Offline Daky

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 555
    • FaceBook
Re: flite fest
« Reply #2 on: July 02, 2017, 12:23:05 PM »
Fascinantno! Svaka cast!  (:sok:)
Dalibor Daky Ilić

________________
ex Smeker