Author Topic: Dani vazduhoplovstva „Naša krila“ u Svrljigu 2017.  (Read 5900 times)

Offline milzoric

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 273

Offline milzoric

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 273
Re: Dani vazduhoplovstva „Naša krila“ u Svrljigu 2017.
« Reply #16 on: May 29, 2017, 05:50:09 PM »

Offline kole_niš

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 450
Re: Dani vazduhoplovstva „Naša krila“ u Svrljigu 2017.
« Reply #17 on: May 29, 2017, 06:55:26 PM »
 (res)

Offline mracni

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 192
  • Acko - nis
Re: Dani vazduhoplovstva „Naša krila“ u Svrljigu 2017.
« Reply #18 on: May 30, 2017, 11:42:51 AM »
Eh samo da nije bio petak radni dan , znam da je tako moralo ali eto zalim sto vam se nisam prikljucio (pijemo)


Btw : Provukla se jedna mala greskica u naslovu klipa , nije vazduhoplovni vec vazduhoplohovni !!! :hehe

Offline batans

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 355
Re: Dani vazduhoplovstva „Naša krila“ u Svrljigu 2017.
« Reply #19 on: May 30, 2017, 12:52:59 PM »
                 Nikakva kisa i nikakvo nevreme ne mogu u drugi plan potisnuti entuzijazam i snagu da se ljudi bave necim sto je izazov svake vrste. Kulturoloski, tehnicki, civilizacijski. Pogledajte u nebo, vise tragova aviona nego kola na ulici. Svrljig, potvrda da i u maloj sredini tamo negde ima ljudi. Nisu ti ljudi samo u Beogradu i Novom Sadu. Potvrda tome je predivan tekst Zorana  Modlija. Iz Beograda, ja pisem iz Novbog Sada, a vama u Svrljigu skidam kapu. Da li moze, moze. Lopta je u vasem dvoristu. Na dajte da je nekakvi nabedjeni uzmu. Pripremite se za sledecu godinu. Mi iz vecih gradova nismo istroseni. Jednostavno nemamo snage, ne umemo. Povedite a mi cemo se hteli nehteli pridruziti. Sve cestitke.

Offline milzoric

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 273
Re: Dani vazduhoplovstva „Naša krila“ u Svrljigu 2017.
« Reply #20 on: July 06, 2017, 09:47:32 PM »
Управо објављављено на   ТV KOPERNIKUS " "Svrljig na dlanu - emisija 03 -(TV KCN)

Offline milzoric

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 273
Re: Dani vazduhoplovstva „Naša krila“ u Svrljigu 2017.
« Reply #21 on: July 06, 2017, 09:51:37 PM »
Ono kad te novinarka iznenadi jednim specijalom o manifestaciji #DaniVazduhoplovstvaSvrljig2017 :) Upravo stiglo iz KCN kuhinje, specijal reportaza sa manifestacije Dani Vazduhoplovstva ''Nasa krila '' - Svrljig 2017 . Veliko hvala Brankici na interesovanju da podrzi ovu pricu zvanu ''Naša krila'',
o kojoj cu u narednim danima posle detaljnog sagledavanja,analize, slusanja komentara i misljenja izneti i javno svoju analizu...
Stevan Ignjatovic Sasa Ristic Vojislav Eskić Suad Hamzic Dušan Mićić Milan Stojadinov Labud Bulatović Dragoljub Stefanović Milorad Zoric Nebojsa Ristic Gojko Zvijer Tanja Lazarevic