RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > TRENAŽNI MODELI

TIMBER bnf

<< < (4/4)

Stanko BG:
Nije tajna,

Mi smo članovi Aerokluba "Utva" i letimo na Utvinom aerodromu u Pančevu.

bora61:
Da li se mora biti clan, da bi se letelo kod vas ?

Stanko BG:
Mora se biti član, ali svako je pozvan da ponekad gostuje. Nevolja je što pista pripada vojsci koja se nalazi u blizini i oni ponekad prijave policiji boravak nepozvanih...

Sa druge strane, lepo je kada ljudi doprinose svojom članarinom i dobrom voljom održanju kluba, jer možemo od kluba dobiti pravnu pomoć i zaštitu za raznorazne aktivnosti, kupovine. Klub nam uvek izlazi u susret i u organizacionom smislu - recimo kada je potrebno organizovati okupljanja, neke jubileje... Prošle godine je bio veliki jubilej Utve i organizovani su letački dani i druženje.

presko:

--- Quote from: Stanko BG on March 11, 2018, 12:55:44 AM ---Mora se biti član, ali svako je pozvan da ponekad gostuje. Nevolja je što pista pripada vojsci koja se nalazi u blizini i oni ponekad prijave policiji boravak nepozvanih... !?

Sa druge strane, lepo je kada ljudi doprinose svojom članarinom i dobrom voljom održanju kluba, jer možemo od kluba dobiti pravnu pomoć i zaštitu za raznorazne aktivnosti, kupovine. Klub nam uvek izlazi u susret i u organizacionom smislu - recimo kada je potrebno organizovati okupljanja, neke jubileje... Prošle godine je bio veliki jubilej Utve i organizovani su letački dani i druženje.

--- End quote ---

Stanko BG:
Da je Timber genijalan avion pokazuje i sledeći snimak. Na modelu imam već nekih 70 radnih sati. Moj sin Maki će uskoro naučiti samostalno da leti, Bora i ja smo dugo na njemu trenirali, a aeroplan, posle svega i, još uvek sa prvim baterijama koje sam za njega svojevremeno kupio od Zajka, leti upravo ovako:

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version