Author Topic: TIMBER bnf  (Read 16756 times)

Offline Stanko BG

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 465
  • Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi (Grunf)
    • AMERICAN CARS RESTORATION
Re: TIMBER bnf
« Reply #15 on: March 06, 2018, 08:31:44 PM »
Nije tajna,

Mi smo članovi Aerokluba "Utva" i letimo na Utvinom aerodromu u Pančevu.
« Last Edit: March 06, 2018, 08:33:36 PM by Stanko BG »

Offline bora61

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 307
Re: TIMBER bnf
« Reply #16 on: March 10, 2018, 10:06:50 PM »
Da li se mora biti clan, da bi se letelo kod vas ?
Samo par miliona ljudi imaju tu sreću da žive u Srbiji!!!.....Ostali nemaju tu sreću, ali imaju sve drugo!!!

Offline Stanko BG

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 465
  • Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi (Grunf)
    • AMERICAN CARS RESTORATION
Re: TIMBER bnf
« Reply #17 on: March 11, 2018, 12:55:44 AM »
Mora se biti član, ali svako je pozvan da ponekad gostuje. Nevolja je što pista pripada vojsci koja se nalazi u blizini i oni ponekad prijave policiji boravak nepozvanih...

Sa druge strane, lepo je kada ljudi doprinose svojom članarinom i dobrom voljom održanju kluba, jer možemo od kluba dobiti pravnu pomoć i zaštitu za raznorazne aktivnosti, kupovine. Klub nam uvek izlazi u susret i u organizacionom smislu - recimo kada je potrebno organizovati okupljanja, neke jubileje... Prošle godine je bio veliki jubilej Utve i organizovani su letački dani i druženje.

« Last Edit: March 11, 2018, 12:57:23 AM by Stanko BG »

Offline presko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1543
Re: TIMBER bnf
« Reply #18 on: March 11, 2018, 03:12:22 AM »
Mora se biti član, ali svako je pozvan da ponekad gostuje. Nevolja je što pista pripada vojsci koja se nalazi u blizini i oni ponekad prijave policiji boravak nepozvanih... !?

Sa druge strane, lepo je kada ljudi doprinose svojom članarinom i dobrom voljom održanju kluba, jer možemo od kluba dobiti pravnu pomoć i zaštitu za raznorazne aktivnosti, kupovine. Klub nam uvek izlazi u susret i u organizacionom smislu - recimo kada je potrebno organizovati okupljanja, neke jubileje... Prošle godine je bio veliki jubilej Utve i organizovani su letački dani i druženje.

Offline Stanko BG

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 465
  • Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi (Grunf)
    • AMERICAN CARS RESTORATION
Re: TIMBER bnf
« Reply #19 on: September 13, 2020, 09:54:58 PM »
Da je Timber genijalan avion pokazuje i sledeći snimak. Na modelu imam već nekih 70 radnih sati. Moj sin Maki će uskoro naučiti samostalno da leti, Bora i ja smo dugo na njemu trenirali, a aeroplan, posle svega i, još uvek sa prvim baterijama koje sam za njega svojevremeno kupio od Zajka, leti upravo ovako:

« Last Edit: September 13, 2020, 10:13:21 PM by Stanko BG »