Author Topic: Depron od 6mm ima li gde da se kupi  (Read 2281 times)

Offline bjanko

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 785
Depron od 6mm ima li gde da se kupi
« on: October 05, 2022, 08:12:45 PM »
Ima li deprona od 6mm da se kupi, jel neko kupovao u skorije  vreme

Offline Sava

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 948
  • Istina je kao voda.Uvek nađe put.
Re: Depron od 6mm ima li gde da se kupi
« Reply #1 on: October 07, 2022, 04:13:49 PM »
Ima Braco, ima
U Galeriji podova koja prodaje podloge za laminat imaju XPS podlogu za laminat 1,2m. x0,5m.x6mm. zelene boje glat sa obe strane. Cena 460 din/m2.
Moraš kupiti celo pakovanje 10m2. To je ono što piše na pakovanju.
E, sad, stalno mi bode oči da te poloče nemaju 6mm, ali prodavac ni da čuje, ljubazno me zapitao jesm li ćorav, šta piše na pakovanju ogromnim slovima potkrepljeno crtežom.
Kad sam stigao kući, šubler u ruke, ploča je debela 5mm. Proverim drugim šublerom, jes 5mm. Drugo je što su tvrdili da je jedna strana hrapava, e pa nije, glat su obe, što je veliki plus.
Ploče proizvodi i pakuje firma Oluk.hr , distribuciju vrši ovde u Srbiji firma Oluk.rs, znači Galerija podova sa prevarom nema ništa.
To što su crteži modela rađeni za ploču od 6mm njih nije briga, to i nisu ploče za avione nego podove, a tamo nema veze debljina.
Sve u svemu, bacio sam 20€, Neću praviti odabrani model, a modelarima nauk da nose šubler i pitaju prodavca jel ćorav. Kada sam došao da reklamiran, prodavac je bio toliko ljubazan da kada ti prospe supu u krilo, moraš mu se izvinjavati.
Pozdrav i Bog zna kako   4e
ex pseudonijum: licider