Author Topic: Multiplex Parkmaster  (Read 3790 times)

Offline Yu-men

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 828
  • ma nemam reci......;)
    • Yumen2011
Multiplex Parkmaster
« on: June 26, 2009, 04:32:46 PM »
 ;namig

Jednostavno posle EasyStar-a ne mogu da odolim Parkmaster-u od Multiplexa.
Razmisljam se da nabavim u skorije vreme jednog za zezanje po parkovima, igralistu itd...
Zanima me koji POWER SYSTEM predlazete za ovu "pticicu", baterije imam 2 x Rhino 30C 1050 mAh i jednu zippy 1500 mAha koje stoje zaludne koje jedva cekaju da nesto poteraju. :mhm

 (pijemo)
Evo mene opet .....

               \\\--///
               ( @ @ )
  ----o00o----(_)----o00o---
                Yu-men    
   ------------------0ooo---------
               ooo0     (   )
               (    )      )  /
                \  (      (_/
                 \_)

Offline magic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: Multiplex Parkmaster
« Reply #1 on: June 26, 2009, 07:35:41 PM »
Moj predlog ti je da preskocis parkmastera i uzmes acromasrtera koji je daleko robustniji i po svim pisanjima do sada mnogo bolji model od p mastera.

poz
Veljko

Offline Yu-men

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 828
  • ma nemam reci......;)
    • Yumen2011
Re: Multiplex Parkmaster
« Reply #2 on: June 26, 2009, 08:40:22 PM »
 ;namig

Pozdrav tebi magic

Pa iskreno receno Acromaster mi je povelik za zezanje po parkovima.
Posto sam uglavnom u Lazarevcu (zbog radnog mesta) trazim nesto manje da mogu predvece kad ugrabim malo vremena da sidjem do parka i okrenem neki krug. oo))
Nije problem kad odem na selo, ali u zadnje vreme vrlo malo vremena provodim tamo (mrzi me da idem na 3-4sata radnim danima).

Evo mene opet .....

               \\\--///
               ( @ @ )
  ----o00o----(_)----o00o---
                Yu-men    
   ------------------0ooo---------
               ooo0     (   )
               (    )      )  /
                \  (      (_/
                 \_)

Offline magic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: Multiplex Parkmaster
« Reply #3 on: June 26, 2009, 08:49:17 PM »
Nemoj da te zavar avideo koji je Multiplex okacio na sajtu, ono izmedju drveca leti neki profi pilot. Video sam p matera uzivo i nedeluje mi nista manje od a mastera, tacnije razlika u rasponu je samo 10 cm. Njegova jedina prednost su manje i samim tim jeftinije baterije, ali cenu koje je UH sada stavio za 3S 2250 25C je smesnih 25$! Mislim da je p master igracka za a mastera i da ces se mnogo vise naleteti sa istim.

poz
Veljko

Offline Yu-men

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 828
  • ma nemam reci......;)
    • Yumen2011
Re: Multiplex Parkmaster
« Reply #4 on: July 01, 2009, 08:49:41 AM »
 mmmm
Sad si me ponovo bacio u razmisljanje, a bio sam skoro resio da uzmem Parkmaster-a.

 ???    ::)
Evo mene opet .....

               \\\--///
               ( @ @ )
  ----o00o----(_)----o00o---
                Yu-men    
   ------------------0ooo---------
               ooo0     (   )
               (    )      )  /
                \  (      (_/
                 \_)

Offline enes

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 572
    • www.rcmodeli.hostzi.com
Re: Multiplex Parkmaster
« Reply #5 on: August 13, 2009, 07:30:24 PM »
pozdrav izvini sto se mesam al mislim da akro master i nije za nekog ko bi 1 put poceo ozbiljnije da se bavi akro i 3d letenjem!?poznato je da model acro master je i takmicarski model i spada u vrhunsku klasu!!u originalnoj verziji ili tjuning model je fenomenalan al tek u rukma nekog ko vec leti akro modele!podseticu te da acro tezak oko 1200g. a sam si rekao da je veci za 10cm.a sad o park masteru on je oko 500g tezak i leti veoma dobro inace namjenjen je letenju u zatvorenom prostoru mada kad je bas lepo vreme moze i na van!nije tacno da je razlika samo u baterijama i tezini vec u motoru koji je 3 puta jaci i isto toliko i skuplji zatim taj isti motor na 3 celije i nepokazuje bas svoju pravu snagu tek nakon 4 celije  bit ce pravi akro model,tako i regler pa servoi sve u svemu na kraju je preko 150 eura razlika u ceni a budi siguran da je acro master veoma,veoma tezak za letenje jer sam se bas nagledao padova sa istim!!moj licni predlog park master jeftiniji mnogo!onda batrije 3 celije i ne su jeftinije a na 980mm koliko je raspon krila kod park mastera i 500g.tezine veruj mi mozes tako lagano da letis sa njim kao sa nekim slow modelom!dok kod akro je nemoguce!u slucaju pada mnogo lakse se krpi i lakse i jeftinije je doci do rezervnih delova!moj licno tip je park master!a ti sam odluci!pzzzz... (<--)

Offline Yu-men

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 828
  • ma nemam reci......;)
    • Yumen2011
Re: Multiplex Parkmaster
« Reply #6 on: August 13, 2009, 10:41:56 PM »
 ;namig

Odluka je pala. :mhm

Od Acromastera odustajem definitivno (mozda iduce godine), a Parkmaster dolazi najverovatnije krajem meseca.

Dok ne stigne Parkmaster sklapacemo Dualsky Breeze Pro (stigla odavno, a danas konacno i Motor-setup i ostale sitnice) . (yay) (yay)

Pozdrav svima  (pijemo)
Evo mene opet .....

               \\\--///
               ( @ @ )
  ----o00o----(_)----o00o---
                Yu-men    
   ------------------0ooo---------
               ooo0     (   )
               (    )      )  /
                \  (      (_/
                 \_)