Author Topic: prvi letovi  (Read 19585 times)

Offline SaleR

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 289
Re: prvi letovi
« Reply #30 on: May 26, 2008, 08:29:20 AM »
Dobro dosao i na ovo mesto Bane.

Pre neki dan se pojavio u prodaji ali niko nam se nije pohvalio da se ponovio.

Gde obicno letis? Ukoliko budes dolazio na Cenej za aeromiting ponesi i svoju pticu posto dolazi i Ivan iz BG, a pokusacu da ubedim i Zolija iz Vrsca da i dodje. Ukoliko je i Nesa popravio svoju pticu naicic ce i on pa da napravimo malo letenje i druzenje helikoptera.

Da Vas sve podsetim da je aeromiting na Ceneju 1.06. (nedelja) sa pocetkom u 11h ali treba doci ranije posto ce biti guzva...

Sale

batica

  • Guest
Re: prvi letovi
« Reply #31 on: May 26, 2008, 09:48:38 PM »
hvala sale za dobrodoslicu, na zalost previse obaveza nedeljom da bi stigao do NS na miting, a sto se tice gde letim,pa tesko da se to zove letenje jos je to na pocetnom stadijumu,zivim iza metro-a u krmaci :)(krnjaci) i cim krenem neko" letenje " skupi se decurlija i za divno cudo svi hoce da ga uhvate  ;D ;D ;D  pa ti vidi muku! Ako ima neko raspolozen i zna dobro mesto u BG nek se javne

ps:ziveo belt cp!


Offline jrlotpi

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 712
Re: prvi letovi
« Reply #32 on: May 27, 2008, 12:19:26 AM »
ja jos uzivam u cekanju delova bas mi je super narucio sam ih treba da stignu za 5 dana u bgd pa eto i mene da param nebo evrope

click

  • Guest
Re: prvi letovi
« Reply #33 on: May 27, 2008, 07:15:30 PM »
ja jos uzivam u cekanju delova bas mi je super narucio sam ih treba da stignu za 5 dana u bgd pa eto i mene da param nebo evrope

Nadam se da si kupio odmah sve duplo... :)

Offline jrlotpi

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 712
Re: prvi letovi
« Reply #34 on: May 27, 2008, 09:13:16 PM »
ma kupio sam i po cetiri stavke mogu da sklopim jos 1 ipo heli samo nisam narucio centralni zupcanik tek sam u petak uspeo da porucim -cekam zajka da mu stigne kontejner sa robom poslednja info je da je kod nas na carini tako da za vikend cu imati sve i da bauljam sa svojom Venturom ,ima dana za letenje tek dolaze lepi dani