Author Topic: F3A i IMAC  (Read 41707 times)

Offline IVAN3D

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1116
Re: F3A i IMAC
« Reply #90 on: August 30, 2010, 11:50:27 AM »
He, he, he, dosla maca na vratanca. Cek, cek, samo da te cujem u subotu kada se vratimo iz kapfenberga :). Ivane nista ne brini, tu bubu oko konstruisanja domaceg modela sam mu vec ja ubacio tako da nece biti problem da ga dodatno poguramo ...

poz
Pazi helikopteri su zakon i tu nema sta :) ali presudice mozda utisci sa evropskog.
Jedva cekam da vidim te modele uzivo i letenje pa cu se polako opredeljivati to be or not to be a preovladalo bi ako bi se radio nas model jer sam siguran da bi bio deluxe.

\\\" Sve sto leti ima nezgodnu osobinu da pada \\\"

ex pseudonijum: GLIDER

Offline magic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: F3A i IMAC
« Reply #91 on: October 12, 2010, 08:36:39 PM »
Definitivno vredi pogledati:



poz
Veljko

Offline zajo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 918
Re: F3A i IMAC
« Reply #92 on: October 13, 2010, 12:50:32 PM »
Па то је Латвианац Donatan Pauzuolis. Ја сам тотални фан његовог летења, стварно а hard core, рокерски цепа али веома прецозно-перфекција (res)
Every model airplane starts in a box and end in a bag :) Ido Segev

Offline magic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: F3A i IMAC
« Reply #93 on: October 13, 2010, 07:07:54 PM »
Jeste Zajo upravo on. Pre ili kasnije svi shvate koja je najlepsa disciplina u RC - preciano letenje! Cak je Andrew Jesky koji leti freestyle jos za klasu bolje i od Donatasa presao na F3A.

poz
Veljko

Offline darko

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 338
Re: F3A i IMAC
« Reply #94 on: October 13, 2010, 07:18:18 PM »
Neki dan sam bio u Zagrebu tj. u Gorici i razgovarao sam sa Borisom Mejićem, predsjednikom  njihovog kluba u vezi F3A takmičenja ! Naime on ima 2 sina koji se takmiče u ovoj disciplini i mogu vam reći da su odlični ! Oni povremeno prate i ovaj forum i meni su izrazili žaljenje pošto ih niste zvali na vaše prvo takmičenje ! Rekli su mi da ste uputili poziv Slovencima na njihovom forumu a da ste njih preskočili a da bi se veoma rado odazvali vašem pozivu ! Bio sam na njihove dvije tekme i moglo se dosta toga lijepog vidjeti ! Oni se redovno takmiče zajedno sa Slovencima, Prošle godine u Gorici su bila 3 Slovenca a mene je oduševio najmlađi od njih ( oko 16 godina )sa svojim slobodnim programom uz muziku !
Eto samo da znate da su momci voljni doći pa da znate a ukoliko biste i vi željeli  doći na njihovo takmičenje više ste nego dobrodošli !

Offline magic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: F3A i IMAC
« Reply #95 on: October 13, 2010, 07:23:23 PM »
Darko hvala na informaciji! Ako si vec u kontaktu sa njima molim te im reci da se registruju na forum. Jako mi je zao ali stvarno neznam ko i kako u Hrvatskoj leti F3A. Kod nas je takmicenje bilo tipa "open", Nedan je bio tu ga kao gost iz inostranstva i mogao je doci svako ko je hteo. Steta, bice drugi put!

poz
Veljko

Offline zajo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 918
Re: F3A i IMAC
« Reply #96 on: October 14, 2010, 02:18:32 PM »
Jeste Zajo upravo on. Pre ili kasnije svi shvate koja je najlepsa disciplina u RC - preciano letenje! Cak je Andrew Jesky koji leti freestyle jos za klasu bolje i od Donatasa presao na F3A.

poz
Људи лете F3A и freesyle, кад се сморе решавајучи математичке F3А задаче опусте се људи са 3D freestyle :)aplauz
Зезам се наравно ()-()
Ps. Баш ми е жао што нису дошли хрвати :-\ може линк од њиховог форума да се поздравимо?
Every model airplane starts in a box and end in a bag :) Ido Segev

Offline darko

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 338
Re: F3A i IMAC
« Reply #97 on: October 14, 2010, 05:41:50 PM »
Ovo su im stranice kluba :
http://www.mak-velikagorica.hr/

A forum je :

http://www.flyfreak.net/

Offline magic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: F3A i IMAC
« Reply #98 on: September 19, 2014, 08:05:40 PM »
Nesto mi u zadnje vreme doslo da citam stare postove, i svoje i tudje, moram da priznam da sam malo nostalgican kako je sve to "zvucalo" pre 5 godina. Svi su bili voljni da lete, guzva na aerodromu, vikendom se ceka na red za letenje, stalno neke nove teme narocito oko elektro pogona ... e onda dosla SEKA a odma i DEKA pa se nema para, pa se ljudi i malo zasitili svega i sada je sreca kada nas je na aerodromu u BG po 5-6.

Procitao sam skoro ceo ovaj topik od pocetka, jako lepo stivo barem meni. Te 2009. je bilo i takmicenje i veliki mega skup, a ove 2014. valjda ce biti skup u BG  (mazi). Glavu gore, ja sam siguran da dolaze bolja vremema, samo jos malo da se strpimo!

 :superman:
Veljko