Author Topic: Testerice  (Read 6770 times)

Offline Sava

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 949
  • Istina je kao voda.Uvek nađe put.
Testerice
« on: May 10, 2010, 01:14:55 PM »
Zna li neko gde kupiti cestite testerice modelarske.One za ucenike osnovnih skola od obicne zice ima ,ali to ne valja.Zlatari negde u NS nabavljaju vrlo kvalitetne testerice koje seku metal,ali neznam gde je to.Jedno vreme ih je bilo u Uradi sam prodavnici,ali su bile sa dosta krupnim zubima,sada ni to nisam nasao. mmmm
ex pseudonijum: licider

Offline SABURO

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2174
    • RCFly.in.rs | Vesti iz srpskog i regionalnog RC modelarstva
Re: Testerice
« Reply #1 on: May 10, 2010, 04:37:51 PM »
Ja sam moje testerice pazairo u Merkuru na bezaniji, za sada su mi Ok, za drvo. Ako hoces, mogu kasnije da napravim fotku pakovanja, posto cini mi se u pakovanju imaju raznih velicina (zuba).
Nikola | rcfly.in.rs


Offline Sava

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 949
  • Istina je kao voda.Uvek nađe put.
Re: Testerice
« Reply #2 on: May 10, 2010, 05:24:23 PM »
Hvala na informaciji,ovih dana cu prolaziti pored Merkura pa cu svratiti. :)aplauz
ex pseudonijum: licider

Offline Dejan Dobricki

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 380
Re: Testerice
« Reply #3 on: May 10, 2010, 09:28:21 PM »
svaki zlatar ih ima i zna gde  se nabavljaju a inace cena 2 evra tuce -12 kom ja ih koristim i seku vitroplast ko lude za razliku od ovih obicnih sa kojima ne mozes ni da pocnes, i nabavljam ih od prijatelja zlatara

Offline Viper

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 131
Re: Testerice
« Reply #4 on: May 14, 2010, 12:37:51 PM »
Bas sam se skoro pitao gde mogu da se nadju testerice. Ovo je sramota sta prodaju po knjizarama. Ma ne mogu ni 2-3 cm da isecem a da ne pocne da se krivi i puca. Od cega li prave da mi je da znam...a o termickoj obradi i da ne razmisljam:)

Mislite da zlatari imaju te testerice?

Offline misha

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2293
Re: Testerice
« Reply #5 on: May 14, 2010, 01:00:19 PM »
ja sam juce uzeo od drugara koji je zlatar. oni ih bas koriste ali kaze da ih je nabavljao pre 15 tak pa i
vise godina (slabo se lome ako se pazi) dao mi je 10-tak raznoraznih, od onih sa finim zubicvima, pa
do nekih sa veoma krupnim zubima. oni ih koristei za drvo i za aluminijum ...

Offline Sava

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 949
  • Istina je kao voda.Uvek nađe put.
Re: Testerice
« Reply #6 on: May 14, 2010, 06:13:45 PM »
    Nemogu da verujem da nemamo nijednog zlatara medju modelarima, a ni nekog da zna adresu gde se nabavljaju u NS......ili je to  (___)
ex pseudonijum: licider

Offline Gabor

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2377
  • RC Bandit
    • Exclusive
Re: Testerice
« Reply #7 on: May 17, 2010, 03:43:34 PM »
    Nemogu da verujem da nemamo nijednog zlatara medju modelarima, a ni nekog da zna adresu gde se nabavljaju u NS......ili je to  (___)

Ma nađu se  ;namig

Imate prodavnicu "Vazari" u Novom Sadu, ulica 9Jugovića br1, Ni ja nevolim da koristim onu školsku, već ovu nosim uvek kući iz radnje  (work)

Offline glavaxy

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 54
Re: Testerice
« Reply #8 on: June 05, 2010, 10:36:41 PM »
U pomenutoj prodavnici  prodaju testerice ali samo u pakovanju od 140 kom. cena je negde preko 2000 dinara.
steta sto ne daju u manjim pakovanjima