RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > TRENAŽNI MODELI

Savet u vezi pocetnicke kupovine :)

<< < (2/3) > >>

kole:
Uzimaj sto pre, i na livadu. Svaki propusten minut letenja je propustena sansa u zivotu...

Dobro dosao!

Kole

Nitro:
jedva cekam.. :)

bas interesantan model ovaj parky, a svidja mi se i jednostavna konstrukcija krila.. samo sa njim cu morati da uzimam sve ostale delove posebno tako da ce to za pocetak dosta vise novca izaci nego ona cesna.. razmislicu se fino. zamislio sam da tako zbudzim nesto na brzinu za pocetak i da onda po nekom nacrtu natenane slozim nekog bf109 ili foke wulf (koji bi verovatno bio extra tezak za letenje :) )
 
a hteo sam da pitam jos, da li mozete da pretpostavite ovako odokativno :) koliko bi ova cesna gore bila sposobna za neke osnovne manevre recimo.. petlja, spori valjak, flik valjak itd.. posto nisam nasao nikakav demo video za nju.

Hvala jos jednom svima!

srpska posla:
Ako si zainteresovan za glow varijantu, citabrija je na prodaju 12000 din sa svom opremom za nju, radio4ch 7ch reciever 40mhz,glow  motor 0.8cc cox, rx batt, glow starter ... jednom recju Ready To Fy
Model je od balze, presvucen monokotom.
Uz model se dobija  i besplatna obuka( nebih voleo da mi odmah slupas model : ;))

tel o64 2618 318

Evo par fotki









panther:

--- Quote from: srpska posla on June 13, 2008, 12:57:34 AM ---Ako si zainteresovan za glow varijantu, citabrija je na prodaju 12000 din sa svom opremom za nju, radio4ch 7ch reciever 40mhz,glow  motor 0.8cc cox, rx batt, glow starter ... jednom recju Ready To Fy
Model je od balze, presvucen monokotom.
Uz model se dobija  i besplatna obuka( nebih voleo da mi odmah slupas model : ;))

tel o64 2618 318

Evo par fotki











--- End quote ---
Gde i kada moze da se dodje da se vidi kako leti :)

srpska posla:
 Najcesce sam na Uscu, kod vecne vatre, a sto se probnog letenja tice najranije od ponedeljka, mozemo se dogovoriti.
Pozdrav. 

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version