Author Topic: 3D-Hawk  (Read 5911 times)

Offline sman

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 348
3D-Hawk
« on: September 20, 2010, 04:49:30 PM »
Gledajuci tu i tamo 3D letenje,resih da i ja to probam...Narucio sam najjeftiniju igracku koju sam mogao da pronadjem, i paket stize pre neki dan, a juce pade i prvi let (yay). Nije mi ni na kraj pamet palo da ce me ovo cudo oduseviti kako leti oo)).Avionce (ili ovo sto lici na njega) je letelo izvanredno, sto neko rece kao po sine.Nisam neki "pilot" ali od sve sprave koje sam vozikao ova je bila najposlusnija.Ako sa helijem ne mogu da vozim 3D ;namig, sa ovim sam probio led (yay)...
Nije sve tako sjajno kad je ovo cudo u pitanju. Avion je uradjen  od veoma neznog materijala i ovi veci delovi su se uvijali ,tako da sam morao staviti karbonska ojacanja(potvrdile su se kritike ljudi sa razlicitih foruma u vezi ove spravice). takodje je bio i mali  problem s motorom jer je imao suvise male srafove za pricvrscivanje pa je u jednom trenutku otpao.Naravno sve je to sredjeno i sad sve funkcionise. ()-()   

Offline aco

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 218
Re: 3D-Hawk
« Reply #1 on: September 20, 2010, 06:01:21 PM »
Slobo cestitam na prinovi, da te lepo posluzi da ispeces zanat

PS- udje ti pre mene u 3D svet

Offline sman

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 348
Re: 3D-Hawk
« Reply #2 on: September 20, 2010, 06:17:34 PM »
Slobo cestitam na prinovi, da te lepo posluzi da ispeces zanat

PS- udje ti pre mene u 3D svet

hvala aco! ma kakav 3D svet, ovo je dobro za zezanciju. nego, ne sekiraj se ja sam sve to precrtao ;namig pre nego sam sklopio i sad cemo sj....i kineze ,copy copy copy... (pijemo)

Offline bane

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 85
    • Premier Сasual Dating - Real Women
Re: 3D-Hawk
« Reply #3 on: September 20, 2010, 08:59:56 PM »

 Bilo bi lepo te planove (ako su vec precrtani) podeliti sa ostatcima.

Offline sman

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 348
Re: 3D-Hawk
« Reply #4 on: September 20, 2010, 09:19:46 PM »
 ako postoji mogucnost, i ako  neko moze ovo precrtano da obradi i pretvori u neki format da zainteresovani mogu skinuti odavde, ja cu rado poslati da se to uradi... ()-()

Offline SABURO

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2172
    • RCFly.in.rs | Vesti iz srpskog i regionalnog RC modelarstva
Re: 3D-Hawk
« Reply #5 on: November 26, 2010, 08:43:52 PM »
Koji je raspon krila?

 (pijemo)
Nikola | rcfly.in.rs


Offline sman

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 348
Re: 3D-Hawk
« Reply #6 on: November 26, 2010, 10:30:20 PM »

Offline ivanmagd

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 816
Re: 3D-Hawk
« Reply #7 on: November 26, 2010, 11:06:50 PM »
Nas kolega sa foruma Ivan Jeremic (Ivan) je skoro imao desetak ovakvih sklopljenih bez elektronike na prodaju, mozda ima jos koji pa ako nekoga interesuje nek ga kontaktira....pozz