Author Topic: savet  (Read 3730 times)

Offline Dalibor _Ks

  • Newbie
  • *
  • Posts: 14
savet
« on: January 24, 2011, 08:45:51 PM »
Cao kilege.
Interesuje me gde u krusevcu ima da se kupi cekas zica,i koja debljina je najbolja za secenje stirodura.......

Offline Dakyle

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 170
Re: savet
« Reply #1 on: January 26, 2011, 11:35:43 AM »
Nisam iz Krusevca, ali sigurno je imas na nekom buvljaku (koji verovatno imate), ako se ne snadjes drugacije...u elektro radnji kupis grejac za TA Pec, u samom grejace imas dovoljno zice za namenu kaja ti je potrebna.

Pozz

Offline soprano

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 479
  • Pravim,pravim pa rasturam.....:)))))
Re: savet
« Reply #2 on: January 26, 2011, 01:01:05 PM »
Da ne bi bilo neke greske,iz TA peci (termoakomulacione) se mnogo tesko vadi zica ali ipak mislim da si hteo raci iz Kvarcne grejalice gde se ti veoma lako vadi.....



Ja neznam cemu ovo sluzi,a pritom i ne radi.....:)

Offline firebird

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 762
  • Bojan , Kragujevac
Re: savet
« Reply #3 on: January 26, 2011, 01:45:12 PM »
ja sam u nekoj trgovini "sve po 150 din" kupio igracku fen za kosu koji se stvarno steka na 220v i duva topli vazduh.Iz fena sam izvadio jedno 2-3 metra cekas zice 0.3mm i odlicno reze,utikac sam otfikario zbog dece i dao im onako da se igraju a meni ostade zica da se igram i ja.
aha ima i motoric koji moze da se iskoristi za neku zajeb*nciju  :_D
Eto toliko ako sam pomogao i da vidi na buvljaku kod onih sto prodaju neke krseve da nema neki stari fen ili ovi grejaci sto rekose moji prethodnici,moze to da uzmes za 100 din i eto cekasa koliko volis.Pozz...

Offline Dalibor _Ks

  • Newbie
  • *
  • Posts: 14
Re: savet
« Reply #4 on: January 26, 2011, 08:52:00 PM »
iz kvarcne grejalice sam uzimao zicu i nevalja jer je grejana ko zna koliko puta i kad je zategnem u ram ona puca,moram da nadjem novu da probam dal ce i ona da puca kad se zategne na ram.Poz Dalibor

Offline SABURO

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2174
    • RCFly.in.rs | Vesti iz srpskog i regionalnog RC modelarstva
Re: savet
« Reply #5 on: February 07, 2011, 02:13:13 PM »
Nikola | rcfly.in.rs