Author Topic: Virtuelno okupljanje PHOENIX RC  (Read 28346 times)

Offline Lazo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1320
  • Za pametnog čoveka i komarac je muzika.
Re: Virtuelno okupljanje PHOENIX RC
« Reply #30 on: June 12, 2011, 12:26:45 PM »
OK.

 (pijemo)
Smrt fašizmu - Sloboda na aerodromu!

Offline Gabor

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2377
  • RC Bandit
    • Exclusive
Re: Virtuelno okupljanje PHOENIX RC
« Reply #31 on: June 15, 2011, 07:24:42 PM »
Danas posle 21.00 biću on-line

 (<--)

Offline Gabor

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2377
  • RC Bandit
    • Exclusive
Re: Virtuelno okupljanje PHOENIX RC
« Reply #32 on: June 16, 2011, 12:12:45 PM »
Sinoć sam pokušavao da se pristupim sesiji RCFLY4UM ali je ispisao da je starija verzija, posle je update-ovana ali nisam mogao da se nakačim. Mislim da je Bata bio tamo.
Napravio sam sesiju Free Fly SRB, pa ako hoćete izvolite. Juče sam leteo sa nekim francuzima  (<--)

Offline nebeski

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 386
Re: Virtuelno okupljanje PHOENIX RC
« Reply #33 on: June 16, 2011, 01:47:04 PM »
Osim vezije Phoenix-a razlog za nemogucnost pristupa slobodnoj sesiji moze biti i to da je neko takmicenje u toku. Da li jeste ili nije vidi se u statusu sesije.

Sinoć sam pokušavao da se pristupim sesiji RCFLY4UM ali je ispisao da je starija verzija, posle je update-ovana ali nisam mogao da se nakačim. Mislim da je Bata bio tamo.
Napravio sam sesiju Free Fly SRB, pa ako hoćete izvolite. Juče sam leteo sa nekim francuzima  (<--)

Offline Gabor

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2377
  • RC Bandit
    • Exclusive
Re: Virtuelno okupljanje PHOENIX RC
« Reply #34 on: June 16, 2011, 02:39:26 PM »
Osim vezije Phoenix-a razlog za nemogucnost pristupa slobodnoj sesiji moze biti i to da je neko takmicenje u toku. Da li jeste ili nije vidi se u statusu sesije.

Sinoć sam pokušavao da se pristupim sesiji RCFLY4UM ali je ispisao da je starija verzija, posle je update-ovana ali nisam mogao da se nakačim. Mislim da je Bata bio tamo.
Napravio sam sesiju Free Fly SRB, pa ako hoćete izvolite. Juče sam leteo sa nekim francuzima  (<--)
Pisao je 1/8, a i Bata pisao u chat-u da nešto nije mogao uraditi oko upload-a  mmmm

Offline Gabor

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2377
  • RC Bandit
    • Exclusive
Re: Virtuelno okupljanje PHOENIX RC
« Reply #35 on: February 07, 2012, 02:30:40 PM »
Free Fly SRB još je uvek aktivan. Juče smo napravili mali skup sa WWI modelima... Pridružili mi se neki francuzi... Ja sam i danas od 20.30 on-line, pa ako neko hoće da leti...

Offline fifti

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 50
Re: Virtuelno okupljanje PHOENIX RC
« Reply #36 on: February 07, 2012, 02:51:30 PM »
Vidimo se veceras :)


Uploaded with ImageShack.us

Offline Gabor

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2377
  • RC Bandit
    • Exclusive
Re: Virtuelno okupljanje PHOENIX RC
« Reply #37 on: February 07, 2012, 03:37:08 PM »
Vidimo se veceras :)

 ()-()

Šta se dešava sa RCFLY4UM grupom? To još postoji? Sinoć sam pokušao pronaći ali mi je ispisao da ga nema  mmmm

Offline Gabor

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2377
  • RC Bandit
    • Exclusive
Re: Virtuelno okupljanje PHOENIX RC
« Reply #38 on: February 07, 2012, 08:43:16 PM »
Free fly SRB još je uvek aktivan. Juče smo napravili mali skup sa WWI modelima... Pridružili mi se neki francuzi... Ja sam i danas od 20.30 on-line, pa ako neko hoće da leti...

Ja sam tamo...  (<--)

Offline fifti

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 50
Re: Virtuelno okupljanje PHOENIX RC
« Reply #39 on: February 07, 2012, 10:29:49 PM »
Nikako ne mogu da se ulogujem i to samo u nasu sobu :(


Uploaded with ImageShack.us

Offline Gabor

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2377
  • RC Bandit
    • Exclusive
Re: Virtuelno okupljanje PHOENIX RC
« Reply #40 on: February 08, 2012, 09:14:05 AM »
Nikako ne mogu da se ulogujem i to samo u nasu sobu :(

Mi smo bili tamo do 22.00, pridružio nam se Vladan iz BG... Da tu ne pravim "gužvu" sa terminima kad letimo, na Facebook u našoj grupi ( RC Flying Team Becej ) postaviću uvek par sati ranije da kad "otvaram letenje". Inače sinoć skoro sve vreme je bilo osam letača, a toliko je i limit. I to može da bude razlog zbog čega nisi mogao da se pridružiš  ;namig

Offline nedbojsa

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 807
Re: Virtuelno okupljanje PHOENIX RC
« Reply #41 on: February 08, 2012, 09:22:34 AM »
Čekam da mi stigne usb dongle kako bi mogao da se priključim vašoj floti, doduše vozim ja sim i ovako preko klasičnog pc džojpada sa dve analogne palice i solidno letim, problem je održavanje konstantog gasa pošto i jedna i druga palica imaju opruge koje ih non stop vraćaju u centar!
Antiprotivna teoraija letenja: "Postoje neke preporuke i pravila o tome kako leteti; 1-Kako treba leteti i 2-Kako ne treba leteti znači, ako letim po pravilu 2, i to odlično, znači "letim antiprotivno" ili ti protivprotivnog, zapravo "kontra odnaopačke"."

Offline Anakin

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 541
Re: Virtuelno okupljanje PHOENIX RC
« Reply #42 on: February 08, 2012, 09:42:16 AM »
Ja sinoc nisam mogao da se prikljucim i kada je bila puna sesija, sto je logicno, i kada je bilo manje od osmoro ulogovano. U sve ostale sesije sam se logovao bez problema. Verzija se poklapa... Da se mozda stavi password i objavi ovde koji ce biti, ne bi li ljudi odavde imali prednost?
And this, ladies and gentlemen, is the very first Fokker airplane built in the world. The Dutch call it the mother Fokker.
— Custodian at the Aviodome aviation museum, Schiphol airport Amsterdam.

An old pilot is one who can remember when flying was dangerous and sex was safe.

Offline Gabor

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2377
  • RC Bandit
    • Exclusive
Re: Virtuelno okupljanje PHOENIX RC
« Reply #43 on: February 08, 2012, 12:16:33 PM »
Ja sinoc nisam mogao da se prikljucim i kada je bila puna sesija, sto je logicno, i kada je bilo manje od osmoro ulogovano. U sve ostale sesije sam se logovao bez problema. Verzija se poklapa... Da se mozda stavi password i objavi ovde koji ce biti, ne bi li ljudi odavde imali prednost?

OK, napraviću nešto po tom pitanju. Hvala na sugestiji  ()-()

Offline IvanGrozni

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 698
Re: Virtuelno okupljanje PHOENIX RC
« Reply #44 on: February 08, 2012, 12:22:45 PM »
A kako da povežem DX6i preko usb kabla, sa Phoenix simulatorom??? Tražim po netu ali džabe.